Skocz do zawartości
maslak92

TurkbeyRom V37 SE JkayMod(13.6.4)-2.3.6 XWLA4

Rekomendowane odpowiedzi

k4u5.png

Witam wszystkich,

Chciałbym Wam zaprezentować niesamowicie dopieszczony ROM przede wszystkim pod względem graficznym jak i również użytkowym. Wygląd tego ROMu na bazie XWLA4 2.3.6 po prostu zachwyca więc warto go wypróbować. ROM jest naprawdę szybki i co najważniejsze przyjazny dla baterii. Gorąco zachęcam do instalowania na Waszych SGS-ach II, a na pewno nie pożałujecie :)

Wątek na XDA: TurkbeyRom V37 SE No Wipe JkayMod(13.6.4)-2.3.6 XWLA4 NEAK KERNEL 1.3.3X ONL0NE - xda-developers

Link do pobrania v37 SE: Turkbey_Box - Wuala

Stary plik YouTube naprawiający błąd: http://forum.android.com.pl/attachments/f168/13011d1330198909-turkbeyrom-v37-se-jkaymod-13-6-4-2-3-6-xwla4-youtube.apk

Lista zmian w v37 SE:

Kernel: N.E.A.K 1.33X

ROM bazowany na: I9100XWLA4

Modem: I9100XXKP8

CSC: I9100F0PKI1

- Nowy framework

- Dodano Sony Bravia Engine Mod

- Zmieniono powiadomienia o nieodebranych połączeniach/smsach na ekranie blokowania

- Zmieniono niektóre ikony systemowe

- Nowy SystemUi.apk

- Zaktualizowango Go Launcher EX do wersji 2.80

- Dodano funkcję "przesuń by usunąć powiadomienie"

Instrukcja instalacji (piwo dla thorgalito):

1. Skopiowałem zdjęcia i inne ważne dla mnie pliki na kartę zewnętrznej pamięci.

2. Wyłączyłem telefon i wyjąłem zewnętrzną kartę pamięci

3. Wszedłem do CWM i zrobiłem

a) Wipe Data/factory reset

b) Wipe cache

c) Mounts and storage>format cache

d) Mounts and storage>format system

e) Mounts and storage>format data

f) Mounts and storage>format sdcard (myli kartę zewnętrzną z wewnętrzną wiec pokaże komunikat "skiping", gdyż wyjęliśmy kartę SD, a dzieje się tak tylko w CWM 5.0.2.7)

g) Mounts and storage>format sdcard ( sformatuje nam kartę wewnętrzną telefonu, gdyż myli kartę zewnętrzną z wewnętrzną w CWM 5.0.2.7)

h) advanced>Wipe Dalvik Cache

i) power off - wyłączam tą opcją CWM telefon i wkładam kartę pamięci na której mam TurkbeyRomv30.3.zip

4. Włączam telefon w tryb CWM i wybieram install zip from sdcard>choose zip from sdcard>TurkbeyRomv30.3.zip i zatwierdzam, po czym rozpoczęła się instalacja, która trwała 121 sekund.

5. reboot system now - z menu CWM i czekam 140 sekund aż pokaże się menu do logowania.

6. Wybieram język polski klikając na prawą dolną ikonę a potem na ikonę zaloguj się i wpisuje login i hasło do konta google, klikam nadlej i odznaczam opcję " Przywróć z mojego konta google na to urządzenie" i klikam dalej, a potem zakończ konfigurację.

7. Wybieram menu Wi-Fi i łącze się z moim routerem a potem dopiero instaluje aplikacje z marketu.

Jaa korzystam do instalacji ze starej karty pamieci 4 GB na którą przy okazji robi mi się bardzo ważny backup EFS, a po uruchomieniu nowego romu zmieniam na moją 32 GB kartę, na której mam wszystko co dla mnie cenne.

Dodatek:

Inne ikony widżetów w rozwijanym menu: http://forum.android.com.pl/attachments/f168/13016d1330198933-turkbeyrom-v37-se-jkaymod-13-6-4-2-3-6-xwla4-systemui_cwm_celeste.zip

(Piwo dla dirtyhare)

13013d1330198916-turkbeyrom-v37-se-jkaymod-13-6-4-2-3-6-xwla4-ikony1.png

Swype to remove notification:

Edytowane przez maslak92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Mam pytanie czy posiada inne jezyki niz turecki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]

Witam.Mam pytanie czy posiada inne jezyki niz turecki?

Ma jezyk polski oraz inne europejskie jezyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie proszę powstrzymujcie się przed tego typu:

Poza tym, że jest brzydki jak noc (każdy ma swój gust) to nie wnosi nic nowego, aniżeli to co posiadają inne tego typu ROMy
    subiektywnymi opiniami-jednemu będzie podobało się to,drugiemu tamto.Lepiej piszcie o samych romach-jak się sprawują itp.itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj kolega mnie ubiegł :P. Miałem zamiar przysiąść fałdy dziś i wrzucić temat wraz z tłumaczeniem changeloga, no ale trudno xD.

W weekend zrobię flash, mój sgs2 już obrasta w pajęczyny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja na przekór komentarzom zainstalowałem ten "cukierkowy" rom.

Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o baterii, ale z całą pewnością mogę powiedzieć że Darky i inni powinni się uczyć od tego typa staranności.

Rom dopracowany w każdym szczególe.

Myślę, że do czasu ICS nie zmienię go na nic innego, no chyba że wyjdzie coś z bateryjką nie tak.

Wielkie dzięki dla wstawiającego jak i twórcy romu.:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz wzucilem go na fona i jak dla mnie wygląd jak i reszta bije wszystkie romy które testowalem a bylo ich sporo.Najdluzej bylem na cirsko który mi pasowal aż do wczoraj kiedy zagoscil ten romik. Testoje go i jak narazie bateria trzyma na poziomie jak w cirsko.A i język. Polski. jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 4 dniach uzytkowania stwierdzam ze bateria trzyma tak samo jak na Criskelo ktorego bylem uzytkownikiem od pierwszego wydania na SGS a pozniej kontynuacji na SGS II. Zazwyczaj bateria trzymala od 1 dnia do max 2 przy mniejszej aktywnosci wi-fi oraz gier. Tak samo i w tym romie w moim przypadku nie jest inaczej. Z pewnoscia wyglad jak juz wspomnialem zrobil na mnie duze wrazenie jak Criskelo 1.5roku temu w porownaniu do reszty Romow innych kucharzy ale oczywiscie to kwestia gustu jak wiadomo.. Brakuje mi na razie tylko BLN i TW 4.5 ale pewnie to kwestia czasu. Mam nadzieje ze updatety beda rowniez czeste jak u Criskelo i rowniez dopracowane.Pozdrawiam zadowolonych uzytkownikow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie , po zainstalowaniu tego romu chodzi b.szybko, płynnie jestem pod wrażeniem.

Tylko w Tw Launcher gdzie ustawić aby zainstalowane aplikacje były wyświetlane alfabetycznie.

Edytowane przez tom2600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar
    Brakuje mi na razie tylko BLN

kernel SİYAH ma zaimplementowanego BLN'a, może brakuje w systemie zmodyfikowanej biblioteki liblights.so ?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi