Skocz do zawartości
maslak92

TurkbeyRom V37 SE JkayMod(13.6.4)-2.3.6 XWLA4

Rekomendowane odpowiedzi

kernel SİYAH ma zaimplementowanego BLN'a, może brakuje w systemie zmodyfikowanej biblioteki liblights.so ?...

No wlasnie nie wiedzialem czemu go nie ma wiedzac ze ten kernel wspiera BLN. Smsy przychodza a diody nic nie pokazuja.

---------- Post dołączono o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Faktycznie , po zainstalowaniu tego romu chodzi b.szybko, płynnie jestem pod wrażeniem.

Tylko w Tw Launcher gdzie ustawić aby zainstalowane aplikacje były wyświetlane alfabetycznie.

No niestety nie da rady tego ustawic. Moze nastepna wersje pusci z TW4.5(prosba uzytkownikow z XDA) gdzie mozna to bedzie zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a jak ze stabilnoscia? nie ma restetow i wulaczania sie telefonu? czy dziala wszystko bluetooth, camera itp. dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie bez problemowo. Nie zauwazylem na razie zadnych nie milych niespodzianek tym bardziej ze przeszedlem prosto z innego romu bez full wipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejny problem, brak widgetu wiadomości i pogoda. Na pulpicie miałem pasek wiadomości z którego korzystałem. Może jakaś alternatywa??

Oczywiste jest że dla jednego widgetu nie będę zmieniał romu z którego jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że to nie jest problem :). Wyciągnij sobie widget z jakiegoś innego romu i dograj root explorerem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kopie tegoż widgetu na titanium ale za nic w świecie nie chce się przywrócić. Może jakieś wskazówki, nie ukrywam że zależy mi na lekturze w wolnej chwili.

Aplikację już wyciągnąłem, mam w telefonie lecz przy instalacji wyskakuje komunikat: aplikacja nie została zainstalowana.

Edytowane przez tom2600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Dla uzytkownikow nie sledzacych watku na xda mam informacje o poprawionym ekranie wybierania polaczen ktory update bedzie nie dlugo udostepniony. Nowy dialer ponizej:)

Glowne zmiany to przezroczyste klawisze numeryczne,zastapienie ikony szukaj ikona sms i nowe podswietelnie.

post-16830-14255700027049_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam kopie tegoż widgetu na titanium ale za nic w świecie nie chce się przywrócić. Może jakieś wskazówki, nie ukrywam że zależy mi na lekturze w wolnej chwili.

Aplikację już wyciągnąłem, mam w telefonie lecz przy instalacji wyskakuje komunikat: aplikacja nie została zainstalowana.

Użyj root explorera...Wrzuć apkę do /system/app

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba51

witam czy moge wgrac ten rom przez odina na stockowy KI4 nie robiac full wipe oczywiscie mam rota i kernel speedmod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nic z tego mimo wszystko aplikacja nie została zainstalowana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi