Skocz do zawartości
maslak92

TurkbeyRom V37 SE JkayMod(13.6.4)-2.3.6 XWLA4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecho

Mam problem z ustawieniem swojego dzwonka powiadomien. Z wczesniejszym romie Turka nie bylo problemu. Wie ktos jak ustawic wlasny dzwiek??

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie potrzeba do tergo turka. Generalnie XXLPQ poprawiła wiele rzeczy względem XXKLH :-)

Taa.Wystarczy poczytać wątek o oficjalnym ICS.:oMnóstwo funkcji nie działa,a jeśli działa to podwójnie(SMS):PP

Turkbey poprawił rom po zawodowcach i należy uznać jego umiejętności.

MSPANC.

Mam problem z ustawieniem swojego dzwonka powiadomien. Z wczesniejszym romie Turka nie bylo problemu. Wie ktos jak ustawic wlasny dzwiek??

Co znaczy swój dzwonek?

Własna np.Mptrójka,czy po prostu zmiana z systemowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiecho

Sa do wyboru dzwonki w systemie ale nie moge znalesc opcji dodania moich plikow np mp3

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizuję pierwszy post TurkbeyROM ICS w niedzielę wieczorem, gdyż za chwilę wybywam:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek
    Zaktualizuję pierwszy post TurkbeyROM ICS w niedzielę wieczorem, gdyż za chwilę wybywam:D

Może kolego lepiej założyć nowy wątek pod ICS y Turkbeya. Bo będzie się dużo rzeczy mieszać, przy zadawaniu pytań trzeba będzie pisać do której wersji odnosi się pytanie.

TAPATALKNIETO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sa do wyboru dzwonki w systemie ale nie moge znalesc opcji dodania moich plikow np mp3

Też próbowałem,ale rozwiązałem to inaczej.

Ściągnąłem z Marketu bezpłatną apkę ZEDGE Ringtones & Wallpapers.Wykorzystałem kilka dzwonków i tapet,ale najważniejsze,że Zedge tworzy sobie katalog w pamięci,który podpina się pod dzwonki i tapety systemowe.Teraz gdy chcę wgrać sobie nową mptrójkę,lub tapetkę kopiuję ją do katalogu Zedge i odnajduję potem razem z dzwonkami systemowymi w <system android>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czenka

Czy dla tego rom-u (TurkbeyRom V37 SE JkayMod) jest mod ikony baterii aby była procentowa jak np. XILA2.PATRYK122PL.V7 ponieważ ta mi sie nie podoba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu ale przy tym romie mam dziwne uczucie ze sie muli...tzn przy wejsciu np do wiadomosci karta duzo wolniej sie otwiera(nie mam duzo wiadomosci) czym sie to spowodowane?Moze mam cos zle ustawione albo moze trzeba cos zrobic w SetCPU?Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało tego że się muli - czasem lubi się wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sie jeszcze nie wylaczyl a mam go juz z 5 dni ale na zamule pomogla zmiana kernela... mialem v1.3.3(chyba) a teraz posiadam v1.4.2 wiem ze wychodzily v2.0.4 a przy probie flash telefon sie nie podnosil i musialem od nowa rom wgrywac i nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi