Skocz do zawartości
gregrallypl

rozwiązany Power Director - problem z aplikacją

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i ma rozwiązanie? Posiadam Galaxy s7 z Androidem 6 (narazie nie chcę aktualizować). Zainstalowałem aplikację ze sklepu play PowerDirector do montażu video. Aplikacja zainstalowała się pomyślnie. Uruchomiłem ją, wybrałem tworzenie nowego projektu, przycisnąłem ok i po przejściu do ekranu roboczego aplikacja się restartuje z komunikatem - aplikacja została zatrzymana. I tak po każdym uruchomieniu aplikacji. Próbowałem instalować starsze wersje np. 3.16.4, 4.0.4, 4.2.6, 4.6.2 i za każdym razem jest to samo. Nie mam już pomysłu jak uruchomić. Spotkał się już ktoś z Was z podobnym problemem? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Może to nie będzie pełna odpowiedź na twoje pytanie, ale zauważyłem ostatnio, że wiele aplikacji głównie od Google (ale nie tylko) się zatrzymuje. Pewnie wipe naprawi sytuacje, jednak chciałbym znalezc problem - póki co nie mam czasu na to.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez camdell
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up" (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ta aplikacje i czegos takiego nie zauwazylem nigdy. Wszystko dziala bardzo dobrze nic nie wywala.

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Na jakim smartfonie i z jaką wersją Androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@gregrallypl
    Nie blokowałeś żadnych aplikacji albo nic nie wyłączałeś? Próbowałeś zrobić Wipe Cache Partition?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niczego nie blokowałem ani nie wyłączałem. Przeglądałem uprawnienia PowerDirectora i ma te których potrzebuje czyli dostęp do pamięci i plików i do mikrofonu (co dla mnie zastanawiające nie ma na liście kamery żeby dać aplikacji dostęp do niej). Wipe cache partition zrobiłem. System bez roota, oryginalny soft. Pierwszy raz spotkałem się z takimi problemami z aplikacją na smarfona. Niechętnie ale chyba będę musiał zaaktualizować system do Nugata. Narazie jeszcze poczekam, może ktoś podpowie jakieś rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@gregrallypl

Mam wrażenie, że to nie wina wersji systemu. Po prostu coś "nie trybi". Możliwe, że powrót do ustawień fabrycznych by pomógł lub wgranie na nowo systemu (6.0.1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up
    Na jakim smartfonie i z jaką wersją Androida?
    S7 edge ostatni soft

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając trochę wolnego czasu próbowałem różnych rozwiązań. Przywróciłem ustawienia fabryczne, zmieniałem ustawienia ale to nie pomogło. Okazało się że problem jest z kartą pamięci. Mam Samsunga Evo plus 128GB, karta jest sprawna, zapisuje i odczytuje szybko i bez problemu. Jak myślicie czy jest jakiś błąd w aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany. Błąd powodowały pliki wideo z rozszrzeniem *.ts znajdujące się w pamięci smarfona lub na karcie microsd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi