Skocz do zawartości
arekk_89

Czy po fakturze vat z plusa da się sprawdzić czy telefon jest na raty czy też nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie, nie chodzi tutaj o model S7E, natomiast o Huawei P10, co nie zmienia faktu że tamat jest słuszny. W załączniku przesyłam takie 2 zdjęcia faktury wysłane przez sprzedawce. Twierdzi on że telefon nie jest na raty. Na stronie Plusa sprawdzałem, dostałem email że nie można sprawdzić danych modeli, dlaczego? Nie mam pojęcia... Jakbyście mogli rzucić okiem na te 2 zdjęcia to byłbym bardzo wdzięczny.

Spoiler

IMG_0115.jpg

IMG_0114.jpg

Edytowane przez ipsec
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Tutaj masz info jak mozna sprawdzic najlepiej i dokładnie, bo czasami FV jest nie wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Faktura ta jest z przedłużenia umowy i z tego co widzę jest ona wystawiona z systemu obsługi faktur ratalnych, na tych zdjęciach widać że płatność była przelewem. Aczkolwiek są punkty różnych kategorii i czasami płatności są realizowane w różnych systemach, więc dobrze by było, aby ten prawdopodobny "geniusz" biznesu podesłał Ci zdjęcie całej faktury, dane osobowe może zakryć czy też inne wrażliwe dane.

Edytowane przez spec-naz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi