Skocz do zawartości
Heihachi

ZTE Blade A310 nie czyta karty SD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! 

Jestem posiadaczem telefonu ZTE BLADE A310. Mój problem polega na tym że smartfon nagle przestał widzieć kartę SD (Toshiba 16 GB klasy 4) pojawił się komunikat błąd karty SD. Karta działa na innych telefonach. Do mojego ZTE A310 wkładałem 2 inne karty także SD bez efektu, ZTE nie widzi. Przywróciłem ustawienia fabryczne zrobiłem też WIPE FACTORY RESET.

Proszę o pomoc. 

Telefon w sieci Plus nie mam faktury nie mogę oddać go na gwarancję. Chciałem wykonać Root telefonu żeby wgrać nowy niebrandowany firmware ale wyrzuca za każdym razem Failed operacja nie udana program rootujący nie może obejść zabezpieczeń systemu android. Proszę pomóżcie. 

Z góry dziękuję. 

Edytowane przez Heihachi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubatm

Jeżeli nadal posiadasz gwarancję na ten telefon to możesz się udać do salonu Plusa i poprosić o kopie faktury. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi choć zdaje mi się, że ktoś już miał taki problem i w taki sposób go rozwiązał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"kubatm" byłem w Plusie powiedzieli że nic w tej sytuacji nie mogą zrobić... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubatm

@up Konsultantka na stronie Plusa powiedziała co innego, choć zajmuje się tylko działem sprzedaży internetowej. Na Twoim miejscu bym to zweryfikował, poszedł i grzecznie zażądał kopii faktury. Nie zawsze wszystko chce się tym ludziom, wierz na słowo ;)

Rozmowa poniżej:

Spoiler

czat.PNG.30ef3780e5f9a698fa167a101ee567f8.PNG

Edytowane przez kubatm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informację lecz wolałbym samemu pomęczyć się i wgrać czysty soft niebrandowany niż odebrać telefon z serwisu i mieć pełno syfu napchane w urządzeniu 20 gier i innych zbędnych rzeczy. Szukam osoby która jest doświadczona w tej dziedzinie i poprowadziła by mnie lajka krok po kroku jak zrobić root'a i wgrać czystego softa. W Google nie ma zbyt wiele informacji odnośnie ZTE BLADE A310. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi