Skocz do zawartości
klima92

Opinie i porady odnośnie i5700

Rekomendowane odpowiedzi

za jakieś 3 tygodnie mam zamiar kupić sobię i5700 w związku z tym mam kilka pytań.

1. telefon mam zamiar wziąć w play. minuta 29 gr sms 18 gr do wszyskich. pakiet internetowy 25mb\5zł - tak mniej więcej na ile godzin surfowania po internecie wystarczy mi 25 mb?

2. jakie dodatki mogę znaleźć w Markecie? tzn które Waszym zdaniem są najbardziej atrakcyjne?

3. czy za pobranie pełnej wersji danej gry w markecie coś się płaci? czy dostępne są tylko demo/

4. jakie fajne funkcje posiada telefon?

5. telefon ten od początku ma 1gb pamięci? ile kosztuje dokupienie np 10gb? i czy mogę zrobić to w salonie Play?

z góry dzięki za pomoc. :)

zezol: Przeniosłem.

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    za jakieś 3 tygodnie mam zamiar kupić sobię i5700 w związku z tym mam kilka pytań.

1. telefon mam zamiar wziąć w play. minuta 29 gr sms 18 gr do wszyskich. pakiet internetowy 25mb\5zł - tak mniej więcej na ile godzin surfowania po internecie wystarczy mi 25 mb?

2. jakie dodatki mogę znaleźć w Markecie? tzn które Waszym zdaniem są najbardziej atrakcyjne?

3. czy za pobranie pełnej wersji danej gry w markecie coś się płaci? czy dostępne są tylko demo/

4. jakie fajne funkcje posiada telefon?

5. telefon ten od początku ma 1gb pamięci? ile kosztuje dokupienie np 10gb? i czy mogę zrobić to w salonie Play?

z góry dzięki za pomoc. :)

1. Nie wiem, naprawde zalezne - po jakich stronach buszujesz, jak czesto. Raczej nie na dlugo. Gdzies wczesniej ktos napisal, ze podobno 100 mb za 5 zl w Playu jest, dowiedz sie lepiej : )

2. Aplikacje z marketu mozesz obejrzec np tutaj: http://www.cyrket.com/m/android/

W forumowym dziale aplikacje mozesz poczytac o niektorych nieco wiecej.

3. W polsce nie ma platnych aplikacji. Sa same darmowe, a gierki to czesto dema - a szkoda ; / Oby to zmienili jak najszybciej.

4. Specyfikacje masz w tym dziale (o Tym telefonie), recenzja tez jest gdzies tutaj - cala reszta to typowo androidowe mozliwosci, za dlugo by wymieniac : )

5. www.allegro.pl - tam zobacz ile kosztuje karta 8gb (nie ma 10 ;p). Nie wiem jak w playu, w erze mozna dokupywac - ale nie warto. Ceny sa kosmiczne, lepiej kupic karte na wlasna reke.

I tak, w zestawie dostajesz karte 1gb + adapter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze pytanie co do wi-fi. czy na wsi by mi łapało? bo kolega mi mówił, że jak bym miał liveboxa to w domu mógłbym się łączyć przez wi-fi - prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mam jeszcze pytanie co do wi-fi. czy na wsi by mi łapało? bo kolega mi mówił, że jak bym miał liveboxa to w domu mógłbym się łączyć przez wi-fi - prawda to?

A czemu na wsi mialo by nie lapac Wi-Fi? Jesli stoi gdzies router i nadaje, to zlapie, bez wzgledu na to czy to wies, pustynia czy centrum miasta. Czy moze chodzilo Ci o 3gp/edge/hspda, czyli internet z sieci komorkowej? To juz zalezy od zasiegu w danej wsi. W jednej zlapiesz 3g, z innej wsi nie zadzwonisz nawet bo impuls ginie ; d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W play (fresz i abonament) jest 100MB za 5zl. Korzystam z tego pakietu i wystarcza mi w zupelnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jak wezmę sobie play mix (30 doładowań po 30 zł) to nie będę mógł korzystać z tego pakietu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W play (fresz i abonament) jest 100MB za 5zl. Korzystam z tego pakietu i wystarcza mi w zupelnosci.

Dziwne bo ja za 5 zł mam 25 MB w Play na abonament.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qujav
    1. Nie wiem, naprawde zalezne - po jakich stronach buszujesz, jak czesto. Raczej nie na dlugo. Gdzies wczesniej ktos napisal, ze podobno 100 mb za 5 zl w Playu jest, dowiedz sie lepiej : )

2. Aplikacje z marketu mozesz obejrzec np tutaj: http://www.cyrket.com/m/android/

W forumowym dziale aplikacje mozesz poczytac o niektorych nieco wiecej.

3. W polsce nie ma platnych aplikacji. Sa same darmowe, a gierki to czesto dema - a szkoda ; / Oby to zmienili jak najszybciej.

4. Specyfikacje masz w tym dziale (o Tym telefonie), recenzja tez jest gdzies tutaj - cala reszta to typowo androidowe mozliwosci, za dlugo by wymieniac : )

5. www.allegro.pl - tam zobacz ile kosztuje karta 8gb (nie ma 10 ;p). Nie wiem jak w playu, w erze mozna dokupywac - ale nie warto. Ceny sa kosmiczne, lepiej kupic karte na wlasna reke.

I tak, w zestawie dostajesz karte 1gb + adapter.

MI 100MB starczyło na 2 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sihill

Główne transfer ucieka przez pobieranie aplikacji z Marketu. Samo przeglądanie stron internetowych i GaduDroid codziennie to raczej drobne ilosci danych w moim przypadku. Posiadam pakiet 500mb w Erze i zazwyczaj przy czestych zmianach softa to okolo polowe transferu spokojnie zjadam. Co do pytania nr.4 to: Android i Market są wg mnie najlepszymi "cechami" tego telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi