Skocz do zawartości
klima92

Opinie i porady odnośnie i5700

Rekomendowane odpowiedzi

chyba że będziesz miał liveboxa, tam jest domyślnie hasło( w instrukcji wszystko będziesz miał podane), jeśli będziesz miał swój router to i tak polecam założyć sobie hasło na sieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie związane z Android Marketem. otóż czy w internecie (na komputerze) jest stronka gdzie mogę pobrać dane rzeczy z Android Marketu na komputer a później przenieść na telefon, czy mogę tylko korzystać z działu download jeżeli chcę pobrać coś najpierw na komputer a później na telefon (w sumie nie przeszkadza mi to, pytam tak z ciekawości).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u was jak z kimś rozmawiacie to też macie taki dźwięk jakby przytłumiony? Czy to normalne w tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash
    Czy u was jak z kimś rozmawiacie to też macie taki dźwięk jakby przytłumiony? Czy to normalne w tym modelu?

Niestety dźwięk to nie najmocniejsza strony i5700, zarówno w głośniku rozmów, jak i tym od dzynków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

u mnie wlasnie bardzo wyraznie slychac rozmowce, az sie zdziwilem ze tak dobrze mimo tak slabego odtwarzacza (soft 1.5) wiec nie wiem moze kwiestia gustu albo modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie mam zastrzeżeń do jakości dźwięku podczas rozmów - za to dzwonki mogłyby być głośniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam! wrocę jeszcze do kwestii z routerem.

1. jutro przychodzi do mnie założyciel internetu w bloku (mam problemy z netem więc mi posprawdza). niedługo kupuje sobię telefon z wi-fi ale nie wiem czy będzie mi się łączył z osiedlową siecią (przez router). wobec tego, zamierzam zapytać się tego gościa o ew. hasło tej sieci. czy tylko hasło wystarczy aby móc połączyć się przez wi-fi czy coś jeszcze?

2. jeżeli chcę wrzucić film z komputera na komórkę to wystarczy tylko, że przekonwertuje rozdzielczość czy coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash
    ja nie mam zastrzeżeń do jakości dźwięku podczas rozmów - za to dzwonki mogłyby być głośniejsze

Jako były użytkownik G1 i Hero mogę śmiało napisać że obecny mój i5700 jest z całej trójki najgłośniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam! wrocę jeszcze do kwestii z routerem.

1. jutro przychodzi do mnie założyciel internetu w bloku (mam problemy z netem więc mi posprawdza). niedługo kupuje sobię telefon z wi-fi ale nie wiem czy będzie mi się łączył z osiedlową siecią (przez router). wobec tego, zamierzam zapytać się tego gościa o ew. hasło tej sieci. czy tylko hasło wystarczy aby móc połączyć się przez wi-fi czy coś jeszcze?

2. jeżeli chcę wrzucić film z komputera na komórkę to wystarczy tylko, że przekonwertuje rozdzielczość czy coś jeszcze?

O ile nie masz filmu w jakiejs przedziwnej rozdzielczosci (wiekszej niz w FAQ), to nic nie musisz konwertowac.

Zapytaj jeszcze, czy nie maja wlaczonego Filtrowania MAC, mozliwe, ze adres MAC telefonu beda musieli wprowadzic do panelu ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Posiadam pakiet 500mb w Erze i zazwyczaj przy czestych zmianach softa to okolo polowe transferu spokojnie zjadam. Co do pytania nr.4 to: Android i Market są wg mnie najlepszymi "cechami" tego telefonu :)

Mam pytanie odnośnie tego stwierdzenia - widziałem filmiki na youtube pokazujące wgrywanie ROMu Odinem - i tutaj nasuwa się moje pytanie, związanie z cytatem: czy sama zmiana ROMu wymaga połączenia z internetem? Bo [ame=http://www.youtube.com/watch?v=QhG8pBXTeY8]filmik[/ame] tak jakby pokazywał ściąganie (bo w takim razie przydałoby mi się kupić pakiet internetowy...)?a:\\

Raczej nie chciałbym wydawać kasy na internet przez sieć komórkową, a korzystać przez Wi-Fi przy pomocy APNDroida, ale jeśli instalacja nowego ROMu wymaga ściągania danych z internetu to jak widać przyda się jakiś pakiet...:zakrecony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi