Skocz do zawartości
kamkru9310

Touchwiz czy Launcher

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ja pisze po chińsku ? Czy mas zproblem ze wzrokiem ... jeszcze raz to wkleje test z 2017 roku Nova vs Tochwizz obejrzyj i odpowiedz sobie na zadane pytanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kurvinox śmieszny jesteś. Przecież widać ewidentnie, że to system muli. Jak launcher może np wpłynąć na czas włączenia się gry czy aparatu? Szczególnie widać na grach jak telefon z lewej strony robi wszystko wolniej. Znalazłeś filmik, który na siłę udowadnia Twoją tezę i nie ważne jak bardzo naciągany jest, ale racja musi być po Twojej stronie. Oprzytomniej..

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ... udowodniłem coś co jest nie po twojej myśli to zaczynasz wymyślać ze system muli heheh System muli przez NOVE Mam ci udowodnić na własnym przykładzie ze nowa to dno? Bo dla mnie zainstalować ten syf i nagrać jak się uruchamiają poszczególne rzeczy, to nie problem, później wrócić do TW i nagrać ponownie to samo porównać czasy i co wtedy ? Wkleiłem pierwszy lepszy filmik ale ok.... masz kolejny film w którym NOVA muli ... co tym razem wymyślisz ? Czekam z niecierpliwością, bo mam dosyć czytania o tym jak to nova szybka jest wciskania tego syfu w kazdym komentarzu. Po prostu dosyć ogłupiania ludzi na tym forum, a wiem z własnego doświadczenia i obserwacji testów ze NOVA to dno i NIGDY na nia nie przejde oto kolejny film miłego oglądania ILE JESZCZE NIEZALEŻNYCH TESTÓW MAM CI WKLEJAĆ ŻEBYŚ PRZYZNAŁ SIE DO TEGO CO KAZDY WIE? JAK DLUGO MOZNA BRONIC SYFU POMIMO TAK TWARDYCH DOWODÓW?

Edytowane przez Kurvinox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto twierdzi że nowa to dno musi mieć chyba coś nie tak w głowie albo używał jej na noki 3310

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nova jest ok jeśli chodzi o podporządkowanie sobie pulpitu, ale NIKT nie może powiedzieć, ze jest szybsza bo jest OKROPNIE WOLNA ...muli telefon, obciąża okropnie i to czuć zaraz po instalacji Ale TW wystarcza zupełnie żeby zrobić na pulpicie skróty do najważniejszych aplikacji nie musze instalować zamulacza w postaci NOVY TW wystarcza wszystkim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównywanie co jest lepsze TouchWiz czy Nowa Launcher ma sie tak jak porównywanie kolorów - który ładniejszy. Jednemu pasuje to drugiemu tamto . A co do szybkosci działania to wszystko zalezy od tego co ma się naćkane w telefonie . Rezultaty szybkosci które różnią się pół sekundy i twierdzenie ze to jest lepsze trącą " paranoją " :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kurvinox nie no leżę i kwiczę ze śmiechu. Ot wielki znawca się znalazł. Porównujesz działanie launchera poprzez uruchamianie aplikacji? A co on ma do tego? To launcher jest odpowiedzialny za prędkość wczytywania gier i działanie systemu? Za krzty pojęcia nie masz..

Od momentu kliknięcia w ikonę system uruchamia aplikację. Jak launcher ma na to wpływać? Szybciej kliknięcie podaje? Buhahahaha..

Co do Twojego przykładu. Przykro mi, że masz taki syf na telefonie i tak strasznie Ci muli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy warto instalować Launcher na s7 edge? Czy nie będzie przez to wolniejszy? Czy nie będzie zjadal więcej baterii? Jeżeli Launcher to jaki najlepiej?
    launcher nova najlepiej pro z działającymi gestami, posiadam około 6 lat, natomiast gs8 już nie trzeba powodzenia metoda prób i błędów

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Porównywanie co jest lepsze TouchWiz czy Nowa Launcher ma sie tak jak porównywanie kolorów - który ładniejszy. Jednemu pasuje to drugiemu tamto . A co do szybkosci działania to wszystko zalezy od tego co ma się naćkane w telefonie . Rezultaty szybkosci które różnią się pół sekundy i twierdzenie ze to jest lepsze trącą " paranoją "  
    bardzo dobrze porownałeś kolego

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    •  

@Kurvinox nie no leżę i kwiczę ze śmiechu. Ot wielki znawca się znalazł. Porównujesz działanie launchera poprzez uruchamianie aplikacji? A co on ma do tego? To launcher jest odpowiedzialny za prędkość wczytywania gier i działanie systemu? Za krzty pojęcia nie masz..

Od momentu kliknięcia w ikonę system uruchamia aplikację. Jak launcher ma na to wpływać? Szybciej kliknięcie podaje? Buhahahaha..

Co do Twojego przykładu. Przykro mi, że masz taki syf na telefonie i tak strasznie Ci muli

To już jest post spanikowanego człowieczka :) i na takie coś nawet nie warto reagować.Przedstawiłem ci dwa testy na których NOVA przegrywa ;) Cos jeszcze ? Ale ok... jeszcze raz ci to wytłumaczę powoli żebyś zrozumiał .... NOVA zamula cały system JEST OBCIĄŻENIEM WIĘKSZYM niż TW i "dzięki" temu ze jest OBCIĄŻENIEM i "dzieki" temu aplikacje otwieraja sie WOLNIEJ .... teraz rozumiesz? czy jeszcze bedziesz brnał w ta głupote ktora sobie wymysliles w głowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kurvinox nie przeginaj. Lepiej skończ z tą agresją i epitetami.

Nova zamula Ci system, ok nie wiem co tam sobie robiłeś na telefonie, Twoja prywatna sprawa, to Twoje zdanie.

Wolno Ci je mieć, tak samo jak mi wolno uważać, że nie masz racji. Nova ma tylu użytkowników, ale tylko Tobie muli. To jest argument.

Nie, nie rozumiem, bo Twoje argumenty nie trzymają się kupy. Nie widziałem tam związku z launcherem, więc nie traktuje takich pseudotestów powaznie.

Ponadto nie wiadomo co oba telefony miały zainstalowane. To działa na takiej samej zasadzie jak pokazano, że S7 Edge jest szybszy od S8. S7 z customem i S8 STOCK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi