Skocz do zawartości
PrzemmeK99

Telefon wyłączył się, nie chce się włączyć i nie działa tryb fastboot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oglądałem przed chwilą yt na LG G5 i nagle się telefon ściął, zrestartowałem go poprzez wyciągnięcie baterii i znowu włączyłem yt. Telefon znowu się ściął i znowu włączyłem yt i zaś zrestartowałem go poprzez wyciągnięcie baterii. Trzeci raz włączyłem yt i zrobił się czarny  na 2/3 ekranu od góry więc trzeci raz wyciągnąłem baterię. Teraz telefon nie chce się włączyć. Nie mam dostępu do komutera z zainstalowanymi sterownikami a telefon nie wchodzi w tryb fastboot (na komputerze bez sterowników po przytrzymaniu vol down i podpięciu kabla wyskoczył komunikat o instalowaniu sterownika ale na ekranie telefonu nic się nie pojawiło). Co robić w takim wypadku? Telefon był chwilę podpięty do ładowarki ale nie reaguje...

Edit: kiedyś kolega bawiłsię samsungiem nexusem s i po wielokrotnym wyjmowaniu baterii uwalił całkowicie bootloadera, ma nadzieję że to nie to? 

Edytowane przez PrzemmeK99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbic7

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Przy wyłączonym telefonie przytrzymaj klawisz "Vol -" oraz power, gdy na ekranie pojawi sie logo LG puść "power" i naciśnij go ponownie. Tylko pamiętaj że jeśli zadziała to stracisz wszystkie dane na pamięci wewnętrznej telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Telefon nie reaguje w żaden sposób na ten skrót klawiszowy. Nie pojawia się logo LG, nie ma wibracji.

Edit: po podłączeniu do komputera ze sterownikami komputer wydaje dzwięk podpiętego urządzenia ale nadal brak download mode

Edytowane przez PrzemmeK99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odświeżam temat...

może wiecie, co to jest i co dalej z tym problemem zrobić?

telefon nie jest wykrywany, nie działa kombinacja klawiszy i tylko coś takiego na wyświetlaczu

Spoiler

20180914_091451.jpg

ps. mnie to wygląda na baterię do wymiany

Edytowane przez sabrex11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to wygląda na jakieś uszkodzenie modułu lub wsadzony moduł z innego regionu (np. USA).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Papu.s

Radzilbym przetrzec styki do komunikacji z modułem nie raz tak mialem jak kurz tam wlecial albo kropla wody ciekawi mnie czemu jest po koreańsku bo w moim pisalo normalnie insert itd

odświeżam temat...
    może wiecie, co to jest i co dalej z tym problemem zrobić?
    telefon nie jest wykrywany, nie działa kombinacja klawiszy i tylko coś takiego na wyświetlaczu

Spoiler  
    20180914_091451.thumb.jpg.f145911dc933e5147f699c9db7c0f4f1.jpg

ps. mnie to wygląda na baterię do wymiany

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Papu.s jutro kolega to sprawdzi, bo ja przez te krzaczki koreańskie nic nie rozumiałem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Papu.s
    W dniu 20.09.2018 o 20:05, sabrex11 napisał:

@Papu.s jutro kolega to sprawdzi, bo ja przez te krzaczki koreańskie nic nie rozumiałem ?

telefon z kąd kupiony operator allegro czy jakiś sklep bo wygląda na koreański model ten telefon ale bląd chodzi o problem z modułem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klient przyniósł do serwisu kolegi a ponieważ w wolnych chwilach robię rzeczy związane z oprogramowaniem, to dał mnie.

Twoja uwaga jest bardzo pomocna, bo jak pisałem, nie rozumiałem koreańskich znaków a wcześniej nie miałem takiego przypadku.

telefon jest unikatowy ze względu na tę wymienialną baterię, ale to wersja z 3gb ram, więc raczej nie z naszej dystrybucji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Papu.s

Jeśli ma 3gb ram to jest to lg g5 se

klient przyniósł do serwisu kolegi a ponieważ w wolnych chwilach robię rzeczy związane z oprogramowaniem, to dał mnie.
    Twoja uwaga jest bardzo pomocna, bo jak pisałem, nie rozumiałem koreańskich znaków a wcześniej nie miałem takiego przypadku.
    telefon jest unikatowy ze względu na tę wymienialną baterię, ale to wersja z 3gb ram, więc raczej nie z naszej dystrybucji

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi