Skocz do zawartości
slawomir0737

Rozłączanie Wi-Fi p zablokowaniu telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z połączeniem wi-fi w moim telefonie (LG NEXUS 5X). Problemy zaczęły się od około 15 września czyli po aktualizacji do androida 8.0. Wyglądają następująco: Przez pierwsze 3 dni po aktualizacji  nie mogłem się połączyć z moim wifi na dłużej niż kilka sekund po prostu mnie rozłączało. Zmuszony byłem do korzystania z pakietu danych. Przy każdej próba połączenia się do sieci wyglądała na udaną ale po kilku sekundach  mnie rozłączało a na pasku powiadomień pojawiał się komunikat: brak połączenia. Nie to jest jednak moim największym zmartwieniem bo jak wspomniałem problem po 3 dniach sam się rozwiązał. Zostaje jeszcze jeden, który męczy mnie do dziś. Wygląda to w ten sposób, że kiedy zablokuje telefon to po około 25 minutach rozłącza się z wifi. I dopiero wtedy ponownie się połączy kiedy go odblokuje. Jest to bardzo uciążliwe. Wyobraźcie sobie sytuacje, że odkładacie telefon na stół o 17:00. A podnosicie go o 20:00. Dopiero o 20 dostaniecie powiadomienia z Youtube'a, Facebook'a i wszystkie maile podczas gdy one powinny dojść o 18:00. Ehh :/ w skrócie każde dłóższe zablokowanie telefonu skutkuje rozłączeniem wifi. Bardzo prosze o pomoc.

Edytowane przez zabka35i
    Poprawa nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavpl

A jak wygląda ustawienie "Wi-Fi włączone w trybie uśpienia"? Być może to jest powód rozłączania.

Spoiler

f8b0292c2234ba7e9f303d35a5bb2b5b.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jeronimo
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

@mavpl masz dobrze ustawione.Mi na tych ustawieniach non stop podtrzymuje połączenie.Soft 8.0.0 z poprawkami z 5.10 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mavpl U mnie tak wygląda: 

Spoiler

Screenshot_20171009-201945.png

Edytowane przez jeronimo
    Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavpl

@slawomir0737 zmień to ustawienie na "Zawsze" lub "Tylko, gdy połączony" i powinno być ok.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi