Skocz do zawartości
GRIZZLY1

Czy warto przesiąść sie z Note 5 na Note 8

Rekomendowane odpowiedzi

GRIZZLY1

Jako że na pewno pytań będzie coraz więcej pozwolę sobie założyć ten wątek dla porządku w innych tematach.

Sent from Galaxy Note 5 Platinum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Odpowiedź wydaje się banalnie prosta, ale po zastanowieniu, taką nie jest.

Note8, to najnowsze, flagowe urządzenie Samsunga z bardzo mocną specyfikacją i nowoczesnym designem. 6GB RAM sprawia, że działa płynnie i daje dużo zadowolenia użytkownikowi. Note5, natomiast jest urządzeniem o dwie(!) generacje starszym. I w tym miejscu odpowiedź byłaby jednoznaczna, gdyby nie wyjątkowość Note5. Jego bezawaryjne działanie i doskonale wyglądający wyświetlacz oraz aparat. Po prostu nie jestem pewien, czy różnica w cenie obu modeli, będzie adekwatna do progresu jaki odczuje użytkownik. 

Note8 jest wspaniałym urządzeniem, ale czy opłaca się (mając również doskonały sprzęt, jakim jest Note5), wydawać prawie 4.300 zł? To zależy już od każdego użytkownika indywidualnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dragen

A jeśli ogarniesz najnowszy room do N5 który jest wierną kopią N8, to już całkiem nie warto :) chyba że chcesz mieć ekran infinity , oraz 2x kamerę :)
    Można pomyśleć też o N7fe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Kamera Note8 na razie wymaga lekkiej poprawy, szczególnie w zakresie nagrywania video... Myślę, że jeszcze długo użytkownicy, będą zainteresowani Note5, ponieważ jest to bardzo dobrze dopracowane urządzenie Samsunga i prawie bez wad. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

Bardziej skłaniam się do wymiany na Note FE chociaz w pierwszej chwili chciałem od razu kupić N8. Jak bedzie wersja miedzynarodowa Note FE to będę mial duzy dylemat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Wcale się nie dziwię, NoteFE to doskonałe urządzenie z fizycznymi przyciskami oraz w preferowanych przeze mnie proporcjach 16:9. Jednak konieczna jest wersja międzynarodowa, bo z sieciowymi telefonami jest za duży problem. 

Powracając do wymiany Note5 na Note8, to nie należy tracić nadziei, nie wykluczone, że aktualizacja w Note8 usprawni działanie aparatu. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi