Skocz do zawartości
mistrzu2014

Nowy telefon do 1200 zł spełniający wymagania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chciałbym kupić nowy telefon w przedziale cenowym od 800 zł do1200 zł.Dzięki za sugestie.

Telefon powinien spełniać kilka niezbędnych dla mnie funkcji:
1 Bateria pozwalająca pracować telefonowi przez 1,5- 2 dni( sporo sms, trochę fotofrafii, min. internet 3 godziny po sieci, min 2 godziny rozmów).

2. Telefon musi mieć dobry zasięg, szczególnie na wsi, gdzie nadajników Plusa w okolicy jest mało.
3. Tylni aparat fotograficzny robiący dobre zdjęcia, a przede wszystkim w gorszych warunkach dobrze doświetlający fotografowany obiekt. Przedni aparat dobry do selfie.
4. Obsługa Lte, NFC( może go nie być)
5. Dobra jakość rozmów, przyzwoity głośnik do muzyki.

Kilka moich propozycji nad którymi się zastanawiam:
1. Huawei p10 lite dual sim( obecnie jestem najbardziej przekonany do tego modelu)
2. Huawei P9 lite oraz jego wersja P9 lite 2017.
3. Huawei Honor 8 dual sim
4. Sony Xperia XA1 dual sim                      5. ASUS ZenFone 3 ZE520KL-1A030WW.  6. ASUS ZenFone 3 Max ZC553KL-4G019WW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
notoco

Do tej kwoty to raczej o honorze 8 zapomnij, p10 lite widziałem gdzieś w promocji za 1000, ja bym jeszcze dorzucił Moto g5s, Zenfone 3 max zc520tl ma córka i całkiem niezły jest ten fonik jak na swoją cene , super bateria i fotki przyzwoite, nie pamietam czy ma NFC ale nawet lepsze modele Asusa nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huawei Nova / P9 Lite 2017.

Nova w kolorze złotym jest poniżej 1200, szary jest nieco droższy. Ale te baterie nie wiem czy utrzymają tak długo. Mają duże pojemności, ale jednak surfowanie po sieci i rozmowy trochę energii pochłaniają.

Jeszcze o jednym sobie przypomniałem, Motorola G5 Plus, smartfon zdaje egzamin. Dobry aparat, na plus czysty Android - co zwiększa wydajność i również pobiera mniej energii.

Edytowane przez Automat1991
Dodałem 1 model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neomagnet

Zdecydowanie Honor 8, ale w tej cenie to tylko z olx/allegro. Spokojnie dostaniesz praktycznie nowe z długą gwarancją.

Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
notoco

Dziś na amazon .de Moto G5 plus za 1000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka cena Honora 8 dual sim w okolicach grudnia może być, tak mniej więcej? Obecnie sklep Rtv agd euro wyprzedaje ten za 1299 zł, ale niestety w moim mieście ekspozycja. Czy telefon za rok, dwa dostanie wsparcie do Huawei i nie zwolni drastycznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jego cena rynkowa to aktualnie ok 1,5k :) więc przypuszczam, że w okolicy grudnia może kosztować tyle co teraz w promocji ;) zwłaszcza że w grudniu Honor zaprezentuje swoje kolejne smartfony

Edytowane przez kamilozo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neomagnet

O ile w grudniu będzie jeszcze dostępny. Na rynku od jakiegoś czasu dostępny jest już Honor 9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi