Skocz do zawartości
cyrs321

bateria Htc U play - Krótki czas pracy na baterii na nowym telefonie - gdzie jest przyczyna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dwa dni temu kupiłem nowy telefon HTC u play, wszystko było by ok ale czas na baterii jest bardzo marny. Bardzo małe użytkowanie w ciągu dnia i szybko leci bateria; rano 96% a popołudniu 50% przy prawie nie korzystaniu z telefonu. W nocy wogólę nie korzystałem z telefony w wyłączyłem wszytko wifi, przesył danych, lokalizacja itp. i bateria spadła o 10 %. Wszedłem w zużycie baterii w ustawieniach i użycie baterii przez radio komórkowe to 56% ( zrzut ekranu w załączniku ). Proszę o pomoc i dziękuje.

Screenshot_20171013-122506.png

Screenshot_20171013-123832.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naładuj baterie do pełna po czym uruchom telefon jeszcze raz mi pomogło miałem podobno sytuacje z U play jak i z A9s 

Edytowane przez snajper022

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tak samo jak @cyrs321, telefon od kilku dni w moim posiadaniu,  i tak samo w nocy przy włączonym trybie samolotowym bateria leci 10-12%. W ciągu dnia spada dość szybko, na pewno dużo szybciej niż LG k10, który jest w rodzinie, jak również  szybciej niż 2-letni HTC One M9.

Ładowałem do pełna, po czy uruchamiałem  ponownie telefon. Bez rezultatu

Ładowałem do pełna i zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych i nadal bez zmian.

Czy to jakiś defekt telefonu i reklamować, czy coś jeszcze można próbować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi