Skocz do zawartości
wormsik76

powiadomienie o połączeniu przychodzącym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja żona potrafi "debatować" z koleżankami przez telefon naprawdę długo, podczas kiedy próbuję się do niej dodzwonić z naprawdę ważnymi pytaniami.

Czy znacie jakiś program lub sposób aby połączenie ode mnie w jakiś sposób było mocno zaakcentowane ? Oczywiście dobrym rozwiązaniem było by przerwanie aktualnie prowadzonej rozmowy lub niewielki wstrząs elektryczny :). Naturalnie zdaje sobie sprawę, iż niestety pierwszy sposób jest nieelegancki a drugi dość .... brutalny :) dlatego szukam jakiegoś innego rozwiązania. Jakieś pomysły ?

P.S. Jak można rozmawiać przez telefon 1,5h :) ??? Mam wrażenie iż, jest to wyczyn nieosiągalny dla przeciętnego osobnika... no ale cóż, kiedyś sądzono że człowiek podróżując powyżej 100 km/h ... umrze :)

Bartek

Edytowane przez wormsik76
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

A połączenia oczekujące? Można chyba wibracje ustawić, by wibrowało podczas aktualnie prowadzonej rozmowy.

A btw, kobiety tak mają niestety...

SM-J500FN + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sukashi

@wormsik76

Żona musi sobie ustawić obsługę połączeń oczekujących w telefonie (chyba w ustawieniach w aplikacji "Telefon"), jak i operator musi taką usługę włączyć (o ile nie jest domyślnie włączona). Wtedy jak do niej zadzwonisz, a rozmawia aktualnie, to pojawi się połączenie przychodzące nad aktualnym połączeniem, które na 100% będzie zasygnalizowane dźwiękiem (niestety nie wstrząsem :D) i wtedy żona może odebrać telefon od ciebie, automatycznie wstrzymując aktualne połączenie, do którego może wrócić po zakończeniu rozmowy z tobą lub też (chyba) może się przełączać wtedy pomiędzy tymi dwoma aktywnymi połączeniami naprzemian wstrzymując jedno a drugie kontynuując.

To jest teoria, nigdy z tego nie korzystałem więc musisz sam sprawdzić czy to tak działa w praktyce.

Edytowane przez Sukashi
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie brak mi tego wstrząsu :) lub jakiegoś mocniejszego dźwięku typu syrena policyjna :)... dziękuję za podpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi