Skocz do zawartości
kamdu

Moto 360 1gen i Android Pay i inne popularne aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

kamdu

Witam,

Od niedawna nabyłem telefon z Androidem po iPhonie miałem z nim również Apple Watcha, aktualnie chciałem zakupić jakis zegarek z Android Wear, chciałem się dowiedzieć kilku ogólnych rzeczy na temat Moto 360. Jako pierwsze czy zegarek obsługuje Android Pay (na telefonie mam już to skonfigurowane tylko pytanie o sam zegarek). Mam jeszcze pytanie odnośnie powiadomień czy dajmy na to oprócz powiadomień z takich aplikacji jak sms czy sam telefon, zegarek obsługuje powiadomienia z facebook? instagram? Czy jest może aplikacja taka jak Endromondo w sensie możliwość rozpoczęcia treningu na zegarku ? 

Bardzo proszę o pomoc ;) 

Edytowane przez kamdu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zegarek nie obsługuje NFC, więc nie można korzystać z Android Pay.
    Na pewno obsługuje powiadomienia z messengera, wydaje mi się, że typowych facebookowych powiadomień nie, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
    Endomondo działa na Android Wear i oczywiście można na nim rozpocząć trening.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamdu

A jakbyś określił płynność działania? Jest ok czy raczej średnio z tym? Biorąc pod uwagę myślę najnowsze dostępne oprogramowanie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z własnych obserwacji stwierdzam, że jest okej. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, będzie się chwilę przycinał co zrozumiałe, bo musi sobie wgrać wszystkie aplikacje, które masz na smartfonie, a przy jego parametrach to oczywiste, że będzie ciąć. Później jest już lepiej. Jak narazie nie zirytował mnie swoim działaniem, a jestem z tych którzy nie lubią nawet najdrobniejszych przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi