Skocz do zawartości
melis

Sprawdzał ktoś z Was rom Revolution dla naszych a5 2016

Rekomendowane odpowiedzi

melis

Witajcie! Sprawdzał ktoś z Was rom Revolution dla naszych a5 2016 z tego tematu https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=74013580&postcount=1569 ? Dziś wieczorem się za to zabiorę. Być może będę pierwszy

Na bambusowym rdzyniu kołysze się Tapatalk

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany i przeniesiony do DO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

Z tego co czytałem są to wczesne nightly i jak na razie nie nadają się na daily roma. Dodatkowo z ostatnich postów wynika że rozwój zwolnił lub został wstrzymany. Ale ja takie akcje wspieram i mam nadzieję że temat się rozkręcić bo to jest nadzieja dla nas na świeższe wersję Androida w przyszłości.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

No właśnie chyba się wstrzymam z instalacją. Za dużo grzebania, a za mało czasu, tymbardziej, że testowałbym go, na podstawowym moim tel. Widziałem jeszcze gdzieś Aroma rom, ale oparty chyba na 6.0.1, oraz Deluxe Rom z tym, że z Hiszpańskim u mnie baaardzo cieńko

Na bambusowym rdzyniu kołysze się Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Co prawda mam A3 ale testowalem juz dobrych kilka custom romow (w tym Revolution  v.4.5) Na chwile obecna jako daily uzywam oparty o LOS, Resurrection Remix - build sciagniety od wschodnich sasiadow z 4pda. Sprawuje sie rewelacyjnie, stabilny, bugow przez kilka dni na razie nie zauwazylem i co najwazniejsze - bateria...- rewelacja. 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Na roczniki 2015 jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

No właśnie, to jest temat o 2016, a tutaj z alt-ROMami jest cieniutko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

Dokładnie, zresztą z doświadczenia, działania romu z jednego modelu nie ma co porównywać do działania na innym, dwa inne swiaty. Także raczej takie informacje powinny trzymać się odpowiednich działów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Revolution Tom wersja 5.1 właściwie w 99% Ten jeden procent wynika albo z mej nie wiedzy, albo jest to faktycznie bug. Otóż jak się chce nadać uprawnienia administratora aplikacji, to przyciski są nie aktywne. Poza tym wszystko śmiga aż miło. Pozytywnie się zaskoczyłem.

1657d856929ef7d75cdc60923c2849aa.jpg

fb703aab1c015181571ce527a7d8303e.jpg

ddf8a11ec688691ce83e1f706e5c2bd3.jpg

dodana zawartość

Przyjazny instalator i ogólne działanie bardzo na plus.

dodana zawartość

Nie poprawie błędów bo po edycji spoilery pójdą w krzaki. Chodzi oczywiście o wersję 5.0.1

dodana zawartość

Podobnie przy przyznawaniu dostępu root dla danej aplikacji: przyciski podczas zapytania super user, nie działają. Stąd podczas np instalacji, aplikacji wymagającej dostępu do root, w ustawieniach su, trzeba pozwolić na brak zapytań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

W romie Xperience v2.0 rownież jest ten sam blad, pisalem z tworca tych romow Abraham Peña (Zonik) wlasnie w tej sprawie i prosilem o dodanie opcji WiFi calling i odpowiedzial ze wszystkim sie zajmie przy kolejnej wersji ;) wiec pozostaje czekac na poprawki .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

[mention=226995]Kazuyoshi[/mention] ogarnąłem to. Na XDA wyczytałem, że należy wejść w z mods - i rounded corners i, przełącznik na górze po lewej, przełączyć w lewo. Restart i wszystko gra. Można w locie nadawać uprawnienia itp

Tak więc po 3 dniach testowania, mogę śmiało twierdzić, że wszystko działa jak należy - wszystko to czego ja używam  - Bateria podobno, w stosunku do poprzednich wydań tego romu, ubywa nieco szybciej - nie wiem, poprzedniego wydania nie sprawdzałem  5h Sot mam i to jak na moją baterię i tak jest nieźle.

Jednak wersja lite zaimplementowana w instalatorze, bardziej przypadła mi do gustu. Jest szybciej, bo mniej wodotrysków z których i tak nie korzystam. Polecam!

Mniejsza wersja romu, bardzo ładnie obchodzi się z baterią.

Spoiler

6ae2467ace4c553b0f776ba0485321e1.jpg65bfbdf6833d0398f74cb6bea44248b9.jpg061f0d42bdb279bc5953c40ce819d489.jpg

Edytowane przez Pawlo421
    Grafiki wstawiamy w spoiler. Proszę o tym pamietać
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi