Skocz do zawartości
melis

Sprawdzał ktoś z Was rom Revolution dla naszych a5 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuyoshi

@melis mam wlaczone tylko lte;) zasieg jest, dzwonic sie nieda ;)

Edytowane przez Kazuyoshi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

A internet faktycznie działa tylko w tym paśmie, bez przełączania na H+?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

@melis  przy braku lte brak polaczenia z netem :/ niewiwm poco to ustawienie !?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

No to lipnie trochu.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Zapomniałem dodać, że Revolution Rom zawiera takie dodatki jak people edge, czy tryb czytania, oraz tryb na zewnątrz.

Wysłane z mojego SAMSUNG-SM-G891A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kliknąłem w link, co wybrać, który link? co z tego mam ściągnąć i jak wgrać to do telefonu , czy na pewno jest to stabilny soft bez żadnych baboli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis
    Napisano (edytowane)

@spiderman12 Polecam Ci nieco poczytać wskazany temat w linku https://forum.xda-developers.com/samsung-a-series/development/rom-revolution-os-v1-0-updated-26-05-t3612673/post74013580#post74013580 Ogólnie rom mogę polecić z czystym sumieniem. Wszystko działa, jest stabilnie i szybko. Tu masz link bezpośredni: https://androidfilehost.com/?fid=962021903579481785 Rom po pobraniu, wgrać należy na kartę sd i z niej instalować w TWRP. Recovery musi być być z obsługą Aroma. Podczas instalacji, będzie możliwość wyboru wersji pełnej, oraz pomniejszonej. Jeśli Twoja bateria jest w pełni sprawna, to możesz instalować. Jeśli jednak są kłopoty z baterią, to polecam wersję Lite. Bardzo oszczędza baterię, ale nie oferuje tyle ficzerów, co pełna wersja.

Edytowane przez melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jestem ciekaw na bazie których wersji androida są pisane te wersjie mają inne oznaczenia jak się w tym połapać ?

A ten recovery TWRP który wgrałem od Ciebie pytając się w temacie root ,obsługuje aroma?

Edytowane przez spiderman12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis
    Napisano (edytowane)

Rom oparty jest o stock A3 2017 oraz S8. Jednak dokładnej wersji teraz nie podam. Link do recovery z aroma: https://androidfilehost.com/?w=files&flid=160735 porównaj sobie z  wielkością, oraz datą z tym, które wcześniej załączałem. Mi się wydaje, że to jest właśnie to, bo w A5 innego recovery nie stosowałem.

Edytowane przez melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten z linku powyżej recovery  ma 9 Mb a tamten wcześniejszy 21Mb różnica spora. Czy po staremu wgrać go poprzez odina ?

ten powyżej link do rom-u https://androidfilehost.com/?fid=962021903579481785  jest do J7 2015  nie  do A3 2017  jeśli są do innych telefonów a ja mam a5 2016  to czy będzie napewno to hulać u mnie , nie chce zepsuć telefonu,  ściągłem już ROM-a z linku  , co dalej wrzucić na kartę sd? czy mogę do pamieci telefonu tak jak w przypadku SuperSU?  

i co dalej jak uruchomie recovery co dalej ? po staremu trzeba na coś uważać?

korzystasz może melis z płatności zbliżeniowych czy są jakieś problemy   z płatnością  kartą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi