Skocz do zawartości
melis

Sprawdzał ktoś z Was rom Revolution dla naszych a5 2016

Rekomendowane odpowiedzi

melis
Napisano (edytowane)

@spiderman12 poczekaj. Widzę, że autor co namieszał z udostępnianiem. Stąd: https://androidfilehost.com/?fid=745849072291677849

Edytowane przez melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie melis a w jaki sposób zainstalować  tego roma czy instalacja przebiega w tym recovery tak samo?jak w przypadku instalacji supersu z Twrp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

@spiderman12 bardzo proszę nie panować Tak. Rom instalujesz w taki sam sposób. Podczas instalacji, będziesz miał do wyboru kilka opcji odnośnie tego jakie aplikacje chcesz, aby zostały dodane, a także czy rom ma wspierać technologie volte i NFC. Co do wyboru, nie pomogę, gdyż ja korzystałem z najbardziej minimalistycznych ustawień.

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki fajnie popróbuje jeszcze .

dodana zawartość

W dniu 27.02.2019 o 07:20, melis napisał:

Rom oparty jest o stock A3 2017 oraz S8. Jednak dokładnej wersji teraz nie podam. Link do recovery z aroma: https://androidfilehost.com/?w=files&flid=160735 porównaj sobie z  wielkością, oraz datą z tym, które wcześniej załączałem. Mi się wydaje, że to jest właśnie to, bo w A5 innego recovery nie stosowałem.

Melis ten recovery z aroma nie chce zadziałać w odin wyskakuje komunikat:" md5 error! binary invalid" coś nie jest tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyskakuje mi cały czas "android.process.acore wciaz przestaje działać" co to jest?

dodana zawartość

wybrałem tą opcję instalacji rozbudowaną nie lite , czy jest możliwość w każdej chwili przywrócenia systemu do stanu przed instalacją  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Hmm. Dziwne. Nie miałem takiego przypadku. Wykonałeś wipe cache/dalvik po instalacji?@spiderman12

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

upss nie zrobiłem tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

To zrób. Powinno być ok.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

melis a co jeśli będę chciał przywrócić oryginalny soft jeśli będę chciał sprzedać telefon za jakiś czas, da się to zrobić?

przywróciłem z powrotem stary soft bo w  revolution wyskakiwał komunikat  ale niestety gdy telefon się uruchamia wyskakuje napis" samsung revolution " a orginalnie go nie było, dlatego pytam jak wyżej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi