Skocz do zawartości
homarkrab

Huawei Mate 10 lite - opinia, wrażenia, dostępność.

Rekomendowane odpowiedzi

homarkrab

Dziś była premiera wersji lite modelu 10. W cenie 1499 zapowiada się ciekawie. Brak na wejściu Oreo już mnie niepokoi i pokazuje drugoplanową wartość wersji lite do pełnej 10. Ciekawy jestem ekranu, jasności i jego jakości. Ciekaw jestem też jakości aparatu. Ciekawy średniak. Ciekawe czy może zastąpić w niektórych aspektach flagowce jeśli okaże się dobrą jakość użytych części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też ciekawi ten model a szczególnie jak będzie z baterią bo przy większej rozdzielczości niż np w mate 7 mamy mniejsza baterię i jaki sot można osiągnąć na tym smartfonie.. tak się zastanawiam czy to będzie godny następca dla mate 7 który co prawda wrócił z naprawy gwarancyjnej po wymianie płyty głównej oraz panelu LCD ale już nie ma aktualizacji i dalej siedzi na MM...

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Zakup co prawda w cenie 1499 jest nieopłacalny to jak zejdzie do 1k będzie ciekawą propozycją. Zobaczymy testy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ciekawe kiedy u operatorów się pojawi. Wysyłka widzę w sklepach pod koniec miesiąca. Mi umowa się kończy 10 listopada. Wypowiedziałem. Ale jakby mi zaoferowali Mate 10 lite z dobrą ofertą to dlaczego nie ;) Jestem ciekaw jak wyjdzie w testach,czy warto zmienić Honora 8 na niego. Chociażby dla większego ekranu i podwójnego aparatu z przodu :P

Edytowane przez rybus85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem ciekaw czy pojawi się w T-Mobile bo jak na razie tylko plus i Orange prowadzą zapisy w przedsprzedaży na ten model a dodatkowo plus ma też mate 10 pro...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

W Play pytałem i standardowa odpowiedz: Na chwilę obecną nie mamy go w sprzedaży. Nie ma go nawet w cennikach. 

Ja jestem ciekaw aparatu. Znaleźć więcej informacji to tragedia. Nie wiadomo nawet nic o stabilizacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pazikk

Ja już dzisiaj byłem gotów zamawiać w Orange ale dobrze że dopatrzyłem się braku NFC. Automatycznie telefon niestety został przekreślony. A szkoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuChar

No, brak NFC w tych czasach mocno na minus. Przecież nie jest to strasznie drogi moduł.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Mam już czwarty bodajże telefon z NFC i raz tylko użyłem do sparowania zegarka ^^ Płatności wolę blikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W podobnych pieniądzach można kupić Huawei Nova 2 plus. Specyfikacja prawie identyczna tylko mniejszy ekran w innych proporcjach co może się przełożyć na czas pracy na baterii która jest taka sama...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi