Skocz do zawartości
homarkrab

Huawei Mate 10 lite - opinia, wrażenia, dostępność.

Rekomendowane odpowiedzi

pazikk

Wygląda ciekawie ten Nova 2 ale w specyfikacji też nie ma NFC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Dziś go ogladalem w Euro w M1 Marki. Przedsprzedaż wystawiony egzemplarz demo. Wykonanie matowe alu. Interfejs bardzo ładnie pracuje. Bardzo fajnie się ten model prezentuje. W mojej ocenie najfajniejszy średniak. Ekran jasny, kolory ładne. Nie wiem tylko jak aparat. Czy będzie w stanie dorównać samsungowemu J i A.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem jak tam bateria się spisuje bo pojemność taka średnia jak na ekran 5.9 cala...

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziś go ogladalem w Euro w M1 Marki. Przedsprzedaż wystawiony egzemplarz demo. Wykonanie matowe alu. Interfejs bardzo ładnie pracuje. Bardzo fajnie się ten model prezentuje. W mojej ocenie najfajniejszy średniak. Ekran jasny, kolory ładne. Nie wiem tylko jak aparat. Czy będzie w stanie dorównać samsungowemu J i A.

Potwierdzam powyższa opinie. Chciałem go obejrzeć gdzieś w mojej okolicy więc zadzwoniłem zarówno do Euro jak i MM na infolinię i pytam czy skoro jest prowadzona przedsprzedaż to czy w jakim sklepie jest egzemplarz na wystawie.. odp.: To tylko przedsprzedaż ale nie można obejrzeć więc moje zdziwienie było mega duże jak będąc przy okazji w galerii handlowej wszedłem do MM i na pierwszym stanowisku ukazał się ów model. Trochę się nim pobawiłem ale nie mając za dużo czasu nie były to dokładne oględziny. Na pierwszy rzut oka jak dla mnie godny następca mojego mate 7 który co prawda wiekowy ale spisuje się bez zarzutu.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@piwilga21 jak miałeś go w ręku to zauważyłeś może czy posiada ten model diodę powiadomień nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dioda powiadomień jest z lewej strony, przy głośniku rozmowy ;) 

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, telefon posiada diodę. Jestem jego posiadaczem od wczoraj więc jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuChar

Jak z baterią?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Możesz wykonać test AnTuTu jak z jego wydajnością bo chciałbym porównać jaka stosunku do mojego mate 7 się to ma.. i jak baterią bo to chyba najważniejsze czyli ile wytrzyma na jednym ładowaniu i jak sot. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem posiadaczem tego telefonu, wydaje się mi, że bateria będzie trzymała naprawdę długo, system bardzo płynnie działa.

Ciężko dostać do tego telefonu jakiekolwiek etui, bo oczywiście w Polsce nie ma tego w gratisie, jak w innych państwach. Ekran 5.9 cala, dzięki pozbawionym ramkom wygodnie leży w dłoni.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi