Skocz do zawartości
misiubest

Android 2.3.6 XXKPQ dla i9003 (+ CF ROOT)

Rekomendowane odpowiedzi

rcicho

Tak, telefon leżał caly czas na pólce i tylko sporadycznie 2x dziennie go sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

Czy wy też na tym sofcie macie problemy z szybko rozladowujaca się bateria? Bez zabawy wytrzymuje mi jeden dzień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co należy zrobić aby włączyć transmisje danych ? Próbuje wszelkimi znanymi sposobami i nie działa.

Zrobiłem tak jak napisałeś posiadajac wcześniej ROM w wersji: XXKPH. Po sciagnieciu pliku z ROMem XXKPQ nie było tam pliku: latona_20110114.pit był oczywiscie ROM: I9003XXKPQ_I9003XXKPQ_I9003SERKPQ_HOME.tar.md5 więc dałem go w Odinie do PDA a dla PIT plik latona_20110114.pit z paczki XXKPE. Niby wszystko się wgrało ale telefon stanął w w czasie uruchaminia na logu Samsung. Musiałem raz jeszcze wprowadzić go w tryb download wgrać Odinem wersje XXKPE (z ustawionym jako PIT plkiem latona_20110114.pit) a później już sam XXKPQ bez ustawiania PIT. Wszystko poszło gładko i CFROOT też sie bezproblemowo wgrał.

Wszystko doskonale chodzi (szczególnie bateria) ale nie mam połączenia transmisji danych tak więc jestem skazany tylko na net po wi-fi, który działa ok. Ktoś wie co zrobić aby można było łączyć się z siecią komórkową? (wszystkie opcje w ustawieniach sieci komórkowej przetestowane, znam się na rzeczy bo telefonów z Andkiem używam juz prawie 2,5 roku)?

---------- Post dołączono o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Oki juz sobie poradziłem. Transmisja danych działa. Robiłem to na zapasowej karcie sim z którą coś było nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    all

Witam

U mnie po wymianie telefon wisi na logo Samsung , co kilka minut sie resetuje i dalej wisi ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po wgraniu androida 2.3.6 bateria zdecydowanie dłużej wytrzymuje,ale zjada mi bardzo duzo RAM na androidzie 2.2.1 po restarcie telefonu miałem 180 RAm w urzyciu a po zabawie to juz tak stało na 250,a teraz na androidzie 2.3.6 po restarcie telefonu to jest 250 RAM w urzyciu,a po zabawie to rosnie do 350+.Wy tez tak macie?Da sie cos zrobic aby mniej zjadalo tej pamieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@użytkownik All

Chyba masz bootloopa.

Z tego co wiem, powinno się wejść do recovery zrobić wipe, ale nie jestem pewien, bo nigdy tego nie robiłem. Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie.

Sam wgrywałem dzisiaj i mi również siadł na logu Samsunga. Trzeba zrobbić tak, jak pisał rcicho. Wgrałem XXKPE, factory reset i znowu XXKPQ i działa.

Edytowane przez Bartekar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi