Skocz do zawartości
pkoral

utracone połączenie z kartą SIM - czy zdaza sie czesto?

Rekomendowane odpowiedzi

pkoral

Kupiłem Z3C na allegro, była w nim informacja z w-support o wymianie płyty głównej. Telefon sprawny, ogólnie ujmując byłem bardzo zadowolony z wyboru. Potem padło mi połączenie z kartą SIM, tzn. telefon przestał widzieć tę kartę, cała reszta była sprawna. Odesłałem telefon do SONY i wgrali nowy soft i wszystko działało. Uradowało mnie to niezmiernie. Miesiąc później ponownie zniknęła komunikacja z kartą SIM. Ponownie w-support wymienił płytę główną. Na pytanie o gwarancję SONY napisało, że mam nowy 24-miesięczny okres gwarancji.

Czy taka usterka często się trafia w tym modelu? Używać telefon znów czy lepiej sprzedać a kupić coś innego? Boję się, że niemożliwość wykonania połączenia przytrafi mi się w najmniej dogodnym momencie (zgodnie z prawami Murphiego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Telefon ... A może sim do wymiany? Nigdy nie miałem takiego problemu ami nie czytałem o takim

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pkoral

Ta sama karta sim wsadzona w inny telefon dzialala. Inna dzialajaca karta wsadzona w z3c nie dzialala. Po naprawie moja karta sim znow dzialala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@pkoral Ewidentnie widać, że to problem z telefonem. Z resztą sam tak napisałeś, wymienili Ci płytę główną. Moim zdaniem problem nie powinien wrócić, a jeśli nawet, to nie za szybko. Masz gwarancję na 24 kolejne miesiące na płytę główną. W takim razie, telefon bym zostawił i nie martwił się tym problemem, bo w przypadku jego kolejnego wystąpienia możesz oddać telefon do bezpłatnej naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pkoral

@Lysolus Doszedłem do takiego samego wniosku, dzięki za potwierdzenie prawidłowości mojego toku rozumowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi