Skocz do zawartości
bas4ik

xiaomi redmi note 4 - jakaś alternatywa ? 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

bas4ik

Cześć.
    Od kliku miesięcy szukam jakiegoś telefonu do 700zł. Po wyczytaniu różnych testów i porównań liderem według mnie jest xiaomi redmi note 4 wersja ze snapdragonem - bo zależy mi na custom romach. Ale może ktoś widzi jakąś ciekawszą alternatywę w tych pieniądzach ? Czy może warto poczekać na note 5 ? Choć podejrzewam, że będzie przynajmniej o 100zł droższy.

Co do note 4 mam klila pytań - głównie do posiadaczy tego rządzenia
    - warto w tej cenie ? Przyznam, że trochę obawiam się tego "chinola", macie jakieś problemy z  tymi telefonami ?  Albo problemy z gwarancją ?
    - jak z jakością muzyki ?
    - Czy ten telefon obsługuje LTE+ ?
    Mam jeszcze pytanie do osób które kupiło ten telefon w proline. Czy mógł by ktoś sprawdzić np w programie aida czy czytnik lini papilarnych jest od firmy FPC czy goodix. Jak wiadomo z czytnikami od goodix są problemy w custom romach. I czy da się to jakoś odróżnić przy zakupie ?

Edytowane przez bartekc00
    dopisałem budżet w nazwie wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebishi

Ja mam ten telefon. W wersji ze snapdragonem 625 i 3/32 gb pamieci. Telefon jest wydajny, ma ladny jasny duzy ekran, fajna nakladke, jedynie aparat jest sredni ale do 1000 zl i tak nic z lepszym aparatem nie znadziejsz. Jezeli chodzi o awaryjnosc to mialem wczesniej ten sam telefon pol roku nic sie z nim nie dzialo a posiadaczem drugiego jestem 3 miesiace i tez wszystko smiga. Jak masz jakies pytania to pisz. Ja kupilem w sferisie za 729 zl. Jezeli chodzi o lte w moim jest pasmo b20 wiec nie ma problemu z zasiegiem jest tak samo jak w innych telefonach, muzyki slucham tylko na glosniku ale rewelacji nie ma

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

@bas4ik Co do ceny się nie wypowiem. Tuż po tym jak zakupiłem telefon ceny spadły. Mam wersję 4/64GB

U mnie brak problemów przez ~ 3 miesiące od zakupu

Muzyki nie słucham nagminnie, ale od czasu coś odsłucham i problemów brak

Jeśli Ci chodzi o agregację pasm LTE, to w RN4 tego nie ma.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi