Skocz do zawartości
colorowy

[PL]MIUI v4 2.6.22

Rekomendowane odpowiedzi

tomasov

Oczywiście!Wgrałem KH3 zrobiłem dodatkowo hard reset kodem wrzuciłem paczke MIUI+pl do pamięci!W recovery zrobilem format/system-format/data-format/cache/ i wipe dalvik cache i od razu z pozycji recovery wgrałem MIUI!Po całej operacji nie robiłem już wipe data format bo chyba nie ma takiej potrzeby racja?

Przy okazji-gdzie znajduje się ukrywanie napisu sieci,możliwość wpisania własnego txt sieci w lewym górnym rogu ? wiem,że w porzedniej wersji MIUI była takowa opcja!

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

Musisz wgrac MIUI statusbar mod, ktory znajdziesz na stronie miuipolska :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Jest ale dla wersji dla wersji MIUI 1.11.11

Przy okazji-nie ma jakieś appki która wyłączałaby klawisze nawigacyjne kiedy chcemy oglądać plik wideo?

Jeszcze jedno-u was też nie ma dźwięku migawki?

Zapytam jeszcze o swype.Jaką wersję najlepiej pobrać?

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

Index of /devs/andy/1.11.18/Extended_Settings

Prosze bardzo wersja dla 1.1.18 tylko ze po ENG, ale mysle ze sobie dasz rade ;)

Jesli chodzi o swype to nie wiem nie uzywam jakos mi nie podchodzi. Co do aparatu to tak u mnie tez nie ma dzwieku migawki ale to akurat mi odpowiada. O przyciskach dotykowych sie nie wypowiem bo nie mam pojecia, wiec nie bede robil zamentu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

* Parent Directory

* MIUIsettings.apk

* Signed_No_Overscroll.v1.zip

* Signed_Overscroll.v1.zip

Rozumiem,że odnośnie tematu wyżej mam pobrać MIUIsetting?Co zmieniają pozostałe paczki?Pytam bo po ustawieniu już systemu nie chce czegoś nieodwracalnie popsuć :)

Myślałem,że sobie poradzę :) w ustawieniach MIUIsetting opcje STATUS BAR OPTIONS mam nieaktywną!Nie wiem jak usunąć napis operatora?czy jakoś się to zatwierdza oprócz samego restartu telefonu?

Jeszcze jedno:czy da się zmienić samą tapetę która jest podczas wykonywania połączenia czy zawsze będzie pokazywać tą która jest ustawiona w blokowaniu ekranu?

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu
    * Signed_No_Overscroll.v1.zip

* Signed_Overscroll.v1.zip

Jesli dobrze pamietam to jest ta poswiata podczasz przewijania.

w ustawieniach MIUIsetting opcje STATUS BAR OPTIONS mam nieaktywną

Hmmm a dzwine. A zadam glupie pytanie masz ROOT'a :) ? Szczerze mowiac to nie wiem czy to ma wplyw na dzialanie ale sproboj wgrac jakis inny kernel, ja mam siyah i nie narzekam.

czy da się zmienić samą tapetę która jest podczas wykonywania połączenia czy zawsze będzie pokazywać tą która jest ustawiona w blokowaniu ekranu?

Nie mam pojecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Oczywiście,że mam ROOT,a! :) pozycję status bar options masz aktywną?Teraz z mojej strony głupie pytanie-czy do miui mogę wrzucić każdy kernel z custom romów bez żadnych komplikacji?Np.speedMod czy własnie siyah?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu
    opcję status bar options masz aktywną

Tak mam aktywna,

zy do miui mogę wrzucić każdy kernel z custom romów bez żadnych komplikacji?Np.speedMod czy własnie siyah?

No wlasnie chyba jednak nie, bo wrzucielm ostatnio do siebie Speedmod i cos sie wywalilo, natomiast ma siyah zero problemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Wgrałem najnowszy kernel siyah!Dodatkowo w superuser dałem na zezwolenie MIUI settings mimo to w aplikacji pozycja status bar options wciąż nie jest dostępna :( wszystkie pozostałe pozycje są dostępne lecz po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian nie są one aktywne nawet po zrestartowaniu telefonu!

Nie działają pliki MKV

Nie działa IGO ze skórką MotoGis

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak w tytule na tym miui nie idzie uzyskać polączenia z tv przez adapter hdmi na oryginalnym sofcie nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi