Skocz do zawartości
colorowy

[PL]MIUI v4 2.6.22

Rekomendowane odpowiedzi

duchu

Ja aktualnie uzywam void.echo i nie narzekam. Bateria trzyma dluzej jak dla mnie przy moim uzytkowaniu telefonu. Ale jak wiadomo czas pracy baterii w duzej mierze zalezy od samego uzytkownika :)

Tak jak mowilem wczesniej z pozostalymi problemami nie mam do czynienia, wiec nie wypowiem sie. Co do igo tez nie wiem bo nie uzywam nawigacji w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomasov

Może pomoże zmiana modemu na KI4 Jaka jest procedura wgrania samego modemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
duchu

Bez przesady, ciezko poszukac na forum ? Nawet jest to podpiete zeby kazdy widzial. Panowie prosze was nie czekajcie na gotowe, szukanie naprawde nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może pomoże zmiana modemu na KI4 Jaka jest procedura wgrania samego modemu?

Instalacja przez cwm albo odina. Ja go instalowałem przez Kitchen pro z roma CRRevolutionHD v3.1.1. Ale można sam modem sciągnąć z xda. O znalazłem prosze o to link do modemów na xda :) Wrzucasz na karte telefonu i installacja przebiega tak samo jak w romach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem... Chciałem wgrać sobie MIUI ale przy próbie instalacji wyświetla sie napis: failed to verify whole-file signature

Oczywiście zrobiłem roota. Co mam zrobić żeby to się zainstalowało ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomasov

Wgrałem modem KI4 może akurat to że rano sieć GSM nie jest aktywna to wina modemu ... zobaczymy i dam znać!Widzę,że inni mają ten sam problem więc może razem znajdziemy jakieś rozwiązanie!

Kolego sonicod - daj proszę znać jak zachowuje się bateria na nowym kernelu seyah 2.3 względem v.2.1

Jakby był ktoś zainteresowany wielką paczką theme

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1320737

Mam jeszcze jedno pytanie:

Stworzyłem sobie takie foldery

\Media\Audio\Alarms

\Media\Audio\Notifications

\Media\Audio\Ringtones

Do ringtones wrzuciłem swój dzwonek który system widzi!Natomiast po wrzuceniu dzwonka do Alarms jako dzwonek budzika już nie działa i włącza się ten systemowy dlaczego?

Gdzie powinienem wrzucić dzwonek budzika ?

We wcześniejszej wersji miui wszystko działało jak należy!

Raport z dnia następnego :) po zmianie modemu na KI4 problem z nieaktywną siecią GSM został rozwiązany :) póki co...

Po zmianie kernela na Siyah-v2.3 po całkowitym naładowaniu telefonu,wyłączeniu WIFI danych w tle ze 100% powera po 8 godzinach nie ubyło nawet 1 % :D

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego sonicod - daj proszę znać jak zachowuje się bateria na nowym kernelu seyah 2.3 względem v.2.1

Szczerze powiedziawszy mi jakoś ten seyah 2.3 nędzniej chodzi jak 2.1.1. Bateria po prostu spada w oczach.. Jeszcze dam mu szanse do 3 pełnych naładowań i może wtedy się ustabilizuje. A jak nie to powrót do 2.1.1 gdzie ludzie bardziej go chwalą niż v2.3

Mam jeszcze jedno pytanie:

Stworzyłem sobie takie foldery

\Media\Audio\Alarms

\Media\Audio\Notifications

\Media\Audio\Ringtones

Z tym nie będę wstanie pomóc ponieważ do dzwonków używam programiku zedge gdzie istnieje baza ponad prawie 600 tys dzwonków, alarmów, powiadomień. Jest strona oficjalna zedge gdzie można pobrać program albo po prostu w markecie jest do sciągnięcia. A dzwonki itd są tam w znakomitej jakości ;) I każdy dzwonek można przypisać do kontaktu :)

Raport z dnia następnego po zmianie modemu na KI4 problem z nieaktywną siecią GSM został rozwiązany

Ciesze się że mogłem pomóc :)

Edytowane przez soniccod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pobutek

Czy jest możliwość aby dzwoniąc zastrzec numer ???? Szukam i szukam i nie mogę znaleść tej opcji.

Jeżeli istnieje wogóle to może ktoś krok po kroku napisać ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
duchu
Czy jest możliwość aby dzwoniąc zastrzec numer ???? Szukam i szukam i nie mogę znaleść tej opcji.

Jeżeli istnieje wogóle to może ktoś krok po kroku napisać ??

Pozdrawiam

Ustawienia>Aplikacje>Ustawienie polaczen>Wiecej ustawien>Status polaczen przychodzacych i wychodzacych>ID rozmowcy i prosze bardzo mysle ze dalej dasz sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos testował void. kernela na miui? Głównie chodzi mi o wytrzymalosc baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi