Skocz do zawartości
Hank03

Rozwiązanie umowy T-mobile- dane osobowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hank03

Witam,

boa t-mobile poinformowało mnie,  że aby przenieść numer z abonamentu ( umowa kończy się 28 listopada ) na kartę, muszę wysłać pismo rezygnacyjne z numerem telefonu, własnoręcznym podpisem oraz danymi osobowymi.
    Jakie dane osobowe, czy wystarczy: imię i nazwisko oraz adres ? czy muszę podać pesel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189

Podejdź do jakiegoś salonu z dowodem osobistym, załatwisz takie wypowiedzenie z przeniesieniem na kartę od reki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hank03

Problem w tym że każdy mówi coś innego;
    W salonie dowiedziałem się że jak rozwiąże umowę to strace numer ( czego nie chcę ) i w ogóle koniec świata nastanie, więc lepiej żebym się zastanowił. Na infolinii mi powiedzieli że spoko tylko trzeba rozwiązać umowę.
    Po miesięcznych bojach mailowych z boa dowiedziałem  że muszę wysłać pismo o rozwiązaniem umowy, ale nie ma żadnego oficjalnego wzoru takiego pisma.

A więc podaje wzór pisma, które wysłałem

" Niniejszym oświadczam, iż z końcem trwania umowy i z zachowaniem okresu wypowiedzenia rezygnuje z umowy na numer ...................
    Chcę  zachować numer  i przenieść go do T-mobile na kartę. "  Podpis.

Dane na piśmie :  imię i nazwisko, adres, numer tel którego dotyczy umowa, numer umowy.

Pismo można wysłać na maila [email protected] ( skan pisma ) , lub na adres T-Mobile Polska SA,ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa za potwierdzeniem odbioru.

Umowa skończyła się 28 listopada. Ja skan pisma wysłałem 24 października mailem, okres rozliczeniowy od 5 każdego miesiąca, 10 listopada przyszedł sms że dostali pismo i przekażą do odpowiedniego działu, 5 grudnia numer został przeniesiony na kartę t mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi