Skocz do zawartości
Tomek Jakubiszyn

Wyświetlacz problemy, usterki temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

cześć wszystkim! dzisiaj zaobserwowałem dziwne zachowanie wyświetlacza w moim SGS6 Edge, mianowicie po naciśnięciu home buttona, bądź lewego "przycisku" pod wyświetlaczem ekran zmienia odcień na czerwonawy/pomarańczowy przypominający filtr światła niebieskiego. odcień powraca stopniowo do normalnego po 10-15 sekundach. jak mozna sie domyslec, najlepiej widac to podczas przeglądania stron internetowych gdzie dominuje kolor biały. android 7.0 instalowany 3 dni temu. problem występuje zarówno przy włączonej jak i wyłączonej automatycznej jasności, a także na każdym jej poziomie oraz trybie wyświetlacza. 

co robić? też tak macie po aktualizacji?

Edytowane przez dszymek
    uogolnienie nazwy watku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no cóż.. muszę odkopać temat. dzisiaj mój ekran znowu zwariował. o ile poprzednim razem po 2h problem minął, tak teraz sprawa wygląda nieco inaczej. ekran jest ciemniejszy pod belką powiadomień. z oczywistych powodów jest to widoczne np. na tapecie, gdzie belka powiadomień jest przezroczysta, jednak wyraźnie jaśniejsza od reszty wyświetlacza.. domyślam się, że nie jest to wypalony ekran, tym bardziej, że problem pojawił się nagle. jednak jak widać, problemy z ekranem są moją częstą przypadłością. co teraz? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem pokazany w załączniku. Telefon po włączeniu mruga przez chwilę, po czym się wyłącza. Wiecie co może być przyczyną tego ? 

video-1496781389.mp4

Edytowane przez Artur35
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@vic8787 plyta głowna, złącze wyswietlacza, problemy z zasilaniem itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nabyłem używanego S6 EDGE który ma gwarancję do Października 2017. Na białym tle widać jakieś napisy i paski pod wyświetlaczem. Miałem 3x już S6 i zawsze coś nie tak. Pytanie czy jeśli oddam na gwarancję to wymieniają wyświetlacz ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@Xivanser tak, to wada wyswietlacza

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam :)
    mam problem z moim telefonem. Otóż jeszcze wczoraj działał normalnie, a dziś od rana nie działa dotyk.. dodam , że tel mi nie spadł ani nie został zalany.. głownie chodzi mi o moje dokumenty na nim i zdjęcia 
    co zrobić??? 
    nowy dotyk kosztuje 700 zł + naprawa = 800 zł..
    czy można jakoś w inny sposób rozwiązać ten problem ? :( lub chcoażby odzyskac pliki znajdujące sie na telefonie ?!?! 
    pomóżcie
    z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestał działać od tak? Sam z siebie? Wyłączyć odczekać włączyć. A co do danych to pod komputer podepnij lub opcja inna czyli zaopatrzeć się w przejściówke z micro usb na usb i podpiąć myszkę.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no też wszyscy są zdziwnieni że tak nagle przestał działac.. ok sprobuję . a pod komputer jak podpnam, w folderze s6edge pisze ten folder jest pusty. nie wiem ocb. 
    a ne jest do związane z aktualizacją??przyszlo ostatnio powiadomienie o aktualizacji, i dalam odłóż.. myśle że może tu tkwi problem.. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkładanie aktualizacji raczej nie. Chyba, że aktualizacja się rozpoczęła a coś ją przerwało lub wystąpił błąd. Prawdopodobnie pomógł by hard reset ale niestety dane z telefonu zostaną usunięte.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi