Skocz do zawartości
Tomek Jakubiszyn

Wyświetlacz problemy, usterki temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

unia92

Witam. Mam dziwny problem z S6 edge. Kupiłem ostatnio na olx telefon który ma problem dotyku. Mianowicie sprzedawca informował mnie o tej usterce. Gdy kupiłem telefon był sprawny w 100% lecz po 2-3 dniach zawiesił się tak jakby dotyk nie reaguje na dotyk. Sprzedawca mówił ze właśnie tak się działo ze raz na jakiś czas dotyk przestawał działać później znowu działał. Dodam ze np klawisze funkcyjne działają. Telefon jest poza tym sprawny jest wszystko sprawne i jest na gwarancji. Jak myślicie czy to wina softu ? Oczywiście hard reset tutaj nic nie pomógł Pozdrawiam 

Edytowane przez Gwozdek
    Połączyłem z wcześniej utworzonym tematem. Proszę przeszukiwać forum dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Uszkodzony sprzet. Tylko naprawa o ile serwis nie znajdzie wilgoci w telefonie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie i Panowie, sprawa wygląda tak: telefon rano działał poprawnie, insta, fejsik, pinterest i tak dalej. Został odłożony na sofę, a po powrocie ze śniadania kaplica. Nie włącza się wyświetlacz. Ale jest chyba włączony bo można się dodzwonić, to znaczy słychać sygnał w słuchawce dzwoniącego, bo na s6edge ciemność. Nawet nie wibruje. Totalnie na nic nie reaguje.

Można coś z tym zeobić? Komuś się coś takiego przytrafiło?

czy wyłącznie serwis?

Telefon jeszcze na gwarancji, rok z okładem, stan doskonały.

Hilfe!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

A przy restarcie teledonu masz logo samsunga? Jak nie to uszkodzony ekran i tylko serwis.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie dało się zrobić restartu, telefon nie okazywał oznak życia.

Chciałem zrobić wipe, ale powaliły mi się przyciski zamiast vol up wcisnąłem vol dn. Nagle pojawił się komunikat iż wgranie nieoficjalnego softu coś tam może napsuć. Zatem albo akceptuje albo robie reset. Próbowałem zrobić reset, oczywiście nic to nie dało.

Ale po ponad 24 godzinach leżenia telefonu na biurku pojawił się sam z siebie komunikat o braku prądu w baterii. Podłączyłem zatem do ładowarki i wstał.

Czary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam dziwny problem z telefonem a serwisy twierdzą że jest ok. Mianowicie od nowości telefon posiadał źle spasowany moduł wyświetlacza, który został wymieniony podczas pierwszej wizyty w serwisie CTDI. Do teraz telefon a dokładnie wyświetlacz ma minimalną szczelinę przy dolnej ramce (nie chcą mi ponownie wymienić wyświetlacza i/lub telefonu na nowy). Czy w związku z tą szczeliną istnieje ryzyko odklejenia się modułu i "złapania luzu"?? telefon od nowości jest w mophie juice pack więc zabezpieczenie jest solidne.

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, posiadam Samsunga Galaxy s6edge i zauważyłam przy przeglądaniu np. Facebooka  bądź innych stron że ekran ( nie caly) w pewnym momencie robi się biały i zaczyna migotac czy miał ktoś też taki problem? Telefon posiada jeszcze rok gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L!nden

Witam, w S6e mojej znajomej pojawił się taki problem że panel dotykowy działa tylko przez ok 5 sekund po każdym odblokowaniu. Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją? Z telefonem nie było nic robione nie upadł itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zrobić wipe, a jak nie pomoże to warto skorzystać z tej gwarancji;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@Uzytkowniczka55

przed full wipe`m, wykonaj kopię danych, bo  wszystko wyczyści,

telefon raczej nadaje się do naprawy gwarancyjnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi