Skocz do zawartości
Tomek Jakubiszyn

Wyświetlacz problemy, usterki temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Uzytkownikow Forum!

Pisze do Was z nastepujacym tematem. Dostalem od znajomego S6 edge, 10 miesieczy na gwarancji i z tego co mi wiadomo byl jakis miesiac temu zalany. Telefon glupial z poczatku wlaczal wylaczal sie, migal w caly swiat! Jednak po kilku ladowaniach ladowarka indukcyjna telefon sie uspokoil :) przestal migac, wariowac teraz pracuje stabilnie lecz nie dziala w ogole dotyk? :( ??

Zaznacze ze telefon oddalem do serwisu i odebralem po kilku dniach z odmowa naprawy z tytulu zalanej plyty glownej? 

Co robic dalej ma ktos moze jakis pomysl, spotkal sie juz ktos z taka sytuacja???

Dzieki z gory :) 

Pozdrawiam.

(nawiazujac do ostatniego tematu z problemem zainstalowania softu na Samsung S6. Telefon ktory mial problem z softem, trafil jednak do serwisu i tez nie dali rady wgrac softa. Stawiaja na uszkodzona plyte poprzez bledne wczesniejsze wgranie softu.) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu mam tak, że pojawia mi się cieniutka, różowa kreska od góry do dołu, tak w połowie ekranu. Jak nacisnę telefon w okolicy napisu "Samsung" to kreska znika. Ale też po naciśnięciu, kreska pojawia się. Tak jakby coś w miejscu napisu "Samsung" nie kontaktowało. Co to może być? Telefon jest jeszcze na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejvxd

Witam. Konieczna jest wymiana ekranu? Chodzi o fioletowy pasek, czy da się go naprawić czy raczej nie?

2017-11-11_11.24.17.jpg

Edytowane przez jeronimo
    doprecyzowano tytul.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje oko uszkodzenie "mechaniczne" matrycy, przez to ten pasek.

Chyba, że ktoś miał podobnie i napisze co to było?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejvxd

jak nacisne pare razy na napis samsung to pasek znika za którymś razem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Kolego z tego powodu że masz uszkodzony ekran wygladający jakby auto po nim przejechało to zapewne ten problem z kreska jest z tego wlasnie powodu.

Tylko wymiana ekranu moze to naprawic, ale na naprawe gwarancyjna bym nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejvxd

Pytanie jeszcze mam, czy łatwo jest wymienić ekran w tym modelu? W sensie rozkleić od ramki odkleić klapke i czy domowym sposobem jak bym zamówił ten amoled dałoby radę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

rozkleic jest łatwo gorzej potem tak zrobic aby wszystko było szczelne i dobrze zrobione. Nie wiem jakie masz raczki sprawnie manualnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejvxd

a ramki sa klejone na klej loca? czy mozna specjalna tasme dwustronną z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siemanejro,

mieliście takie coś z w 1/3 wysokości ekranu licząc od dołu pojawił się słabo widoczny, jasny pasek? nie za każdy razem go widać, ale jak się pojawia, to pod odpowiednim kątem jest widoczny. telefon nigdy nie upadł, nie był zalany itp. kupiony w kwietniu br, na początku maja miał wymieniony wyświetlacz z winy złego spasowania fabrycznego. w pn jedzie do CCS i się zastanawiam, czy wymienią czy jednak powiedzą, że to jeszcze nie wada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi