Skocz do zawartości
Shavo6

Substratum przestało działać

Rekomendowane odpowiedzi

Shavo6

Siemka. Telefon wrócił z serwisu więc wrzuciłem odrazu TWRP i przywróciłem backup z OOS 4.5.0. W miedzyczasie wyszła aktualka do 4.5.1 więc zaraz po przywróceniu kopii zrobiłem format /system,/cache itp. I wrzuciłem nowy system przez .zip. Niestety teraz gdy próbuje włączyć dowolny motyw na substratum pojawia się problem. Po kompilacji motywu (bez błędów!) aplikacja prosi o ponowne uruchomienie systemu, jednakże po restarcie nie widać żadnych zmian :( Szukałem logów, ale z powodu braku błędów program ich nie utworzył. Nie mam pojęcia czemu to nie bangla i czy winnym jest aktualizacja czy może przywracając kopie coś nie pykło.

EDIT: Naprawiłem. Zwykły reinstall nie pomagał. Należało sflashować wcześniej paczke substratum_rescue_legacy. Dopiero potem odinstałować Substratum i wszystkie motywy (dla pewności wyczyściłem dane aplikacji).

Edytowane przez Shavo6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osti24

Witam zainstalowałem substratum +Andromeda I po uruchomieniu mam taki oto komunikat co trzeba robić żeby to ruszyło?df2101b0edbdc137274f81ffb53f2bd9.jpg

Wytapiane z OP3️⃣

dodana zawartość

Dobra to inaczej udało mi się uruchomić zainstalowałem motyw ale uwaliło mi system musiałem zrobić vipe. Czy jest jakiś inny sposób na całkowicie ciemny motyw  w aplikacjach i nie tylko nie mając root. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi