Skocz do zawartości
SpikeR99

rozwiązany Telefon działa tylko pod ładowarką.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z prośbą o pomoc a mianowicie z telefonem Samsung Galaxy Note 4. Telefon uruchamia się tylko do loga Samsung Galaxy Note 4 a następnie resetuje i tak bez końca. Dopiero gdy zostanie podłączony do ładowarki włącza się i wszystko działa poprawnie. Wymieniłem w nim baterię lecz problem jak był tak jest, był robiony soft i to również nie pomogło, napięcie starej baterii jest takie jak być powinno więc telefon powinien działać bez zarzutu. Najgorsze w tym wszystkim jest to że skończyła się gwarancja. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc co w takiej sytuacji można by jeszcze zrobić. Pozdrawiam z góry dziękuję za porady i pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

@SpikeR99 rozwiązałeś problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co z tematem? Udało się reanimować telefon? Ja od wczoraj mam podobny problem. Wymieniałem baterię  miesiąc wcześniej i śmigał bez problemu. Soft oryginalny bez żadnych przeróbek. Wczoraj wyłączył się i ciągły restart. Po podłączeniu ładowarki czasem uda się popracować przez jakiś czas, a bez ładowarki rzadko udaje się w ogóle uruchomić . Zrobiłem wipe data i factory reset z pozycji recovery, ale nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

@pawelsw81 jak uda Ci się go włączyć ściągnij program wake lock i opcja nr 4 partial wake lock ;] powinno pomóc ;] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Immorta napisał:

@pawelsw81 jak uda Ci się go włączyć ściągnij program wake lock i opcja nr 4 partial wake lock ;] powinno pomóc ;] 

jutro sprawdzę i dam znać czy pomogło:)

dodana zawartość

niestety ta metoda nie pomogła;( w międzyczasie wrzuciłem jeszcze raz przez odina stocka i sytuacja nadal bez zmian, szukałem czteroplikowca, ale nie mogę znaleźć aktywnego linku do pobrania...obawiam się, że to jakiś problem sprzętowy i w taki sposób nic nie da się zdziałać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W serwisie powiedzieli mi że płyta główna bądź lutowania, koszt tego tak kosmiczny że nie warto jest z nim robić...

dodana zawartość

@Immorta Nic więcej z telefonem nie robiłem i leży w półce w takim a nie innym stanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak po cichu obstawiałem, że może to być problem z płytą główną. Mój notes też chyba wyląduje na półce:( rozglądam się już za czymś nowym i na razie myślę o s7 lub P10 bo już za około 1500-1600 zeta da się kupić jak się dobrze poszuka. Chociaż myślałem też o a5 z 2017, parę stówek taniej a czy aż taka wielka różnica?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88
    ...myślałem też o a5 z 2017, parę stówek taniej a czy aż taka wielka różnica?

Bardzo duża różnica . Jak kupisz to się przekonasz. Ja już miałem okazję.
    Co do kosmicznych cen za płytę główną, to polecam kupić Note z uszkodzonym wyświetlaczem i wymienić samemu. Cena do przyjęcia i raptem kilka minut roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie prawda... Mam A5 2017 od około miesiąca i na prawdę polecam, telefon jak na średnią półkę samsunga jest na prawdę świetny, bateria o wiele dłużej wytrzymuje niż choćby w S6, jeżeli szukasz czegoś dobrego z niższej półki to A5 świetnie się sprawdzi, telefon na jednym naładowaniu starcza na około półtora dnia, nawet na włączonych danych komórkowych :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88
    Nie prawda...

Prawda, prawda. Ja o rybkach, ty o akwarium. Ty o średniej półce, a ja o porównaniu do N4. Wcale nie twierdzę, że a5 to zły telefon (córka ma go cały czas) tylko że odczuje różnicę przesiadając się z Nota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi