Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 5T - dyskusja przed premierą, informacje ogólne o modelu

Rekomendowane odpowiedzi

bartekc00

Update: Telefon można zamawiać już na oficjalnej stronie producenta https://oneplus.net/pl/oneplus-5t

Od pewnego czasu krążyły plotki, że wchodzi OP 5T, czyli odświeżony OP 5 z ekranem bezramkowym.

Dzisiaj pojawił się link do zamówień przed premierowych

https://www.oppomart.com/oneplus/op5t.html

Specyfikacja w linku powyżej (strona wczytuje się długo). Co sądzicie?

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up
    Front wygląd całkiem ciekawie. Choć liczyłem na OP6 niż odgrzany OP5T ale czas pokaże czy się przyjemnie i czy to nie fake.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

@up
    A co mieli by dodać takiego do OP5 żeby mogli nazwać go OP6? Wyjdzie nowy procesor Snapdragona wyjdzie nowy OP6. S835 jest najnowszą jednostką jak narazie. I niech już dadzą spokój z tymi procesorami bo S820 jest już mega wydajny, a Ten s835 to już w ogóle potwór... Powinni dać spokój tak na rok czasu, nie mają co się ścigać z np Exynosami, krini, mediatek etc... To nie wyścig szczurów.

Co do OP5T poczekamy, zobaczymy. Chyba tylko ja się nie jaram full screen na obudowach.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Szkoda, że zrezygnowali z skanera paluchów na przodzie i przenieśli go na tył.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Dla mnie to też minus. :/ Ale nie da się INACZEJ, mów mi bezramakowość. -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    friquu

Dopóki producenci nie opanują technologii, która umożliwi zaimplementowanie czytnika lini papilarnych w ekranie to wszystkie telefony z ekranami w proporcjach 2:1 będą miały czytniki z tyłu. Do tej pory miałem wszystkie telefony z czytnikami z tyłu i OP5 jest pierwszym, który ma go z przodu i zdecydowanie wolę takie rozwiązanie.
    OP5T będzie dobrą propozycją dla entuzjastów ekranów w nowych proporcjach. Osobiście wolę "stare" rozwiązanie, ale wiadomo, producent musi iść z postępem. Zobaczymy jak sam ekran będzie się sprawował. Wiadomo jaki to będzie panel? Nadal amoled?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze mówią że nie mają dostępu do takich ekranów, a teraz wylatują z produktem. Takimi zagraniami na pewno nie zyskają więcej klientów. Do tego nie wiem co by mogli poprawić jak op5 to już jak dla mnie ideał. Czytnik z tyłu tak jak mówicie jest nieporozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00
    2 godziny temu, zelos156 napisał:

Dla mnie to też minus. :/ emoji57.png Ale nie da się INACZEJ, mów mi bezramakowość. -.-

Wg mnie mogliby go jakoś wcisnąć z przodu, jeśli rendery są zbliżone do rzeczywistości. Z czytnikiem z tyłu da się żyć, ale z czytnikiem z przodu chce się żyć ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Wg plotek ma być OLED na froncie. Ciekawe od kogo wzięli panele, jak od Samsunga to jeszcze ujdzie, ale jak od LG to nie wróżę im sukcesu, patrząc na to co się dzieje w nowych pixelach... ;q

Dostaną plusa jeśli ploty-rendery się sprawdzą i udało im się chociaż upchnąć przyciski funkcyjne pod ekran. ;) Czytnik również wolę z przodu, to jest mega wygoda, bez podnoszenia telefonu sprawdzić która godzina, sprawdzić szybko powiadomienia, bądź go zablokować. Wszystkie dt2w i inne gesty się przy tym chowają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NomacK

Największą zaletą one plus dla mnie jest brak szkła na plecach. Mam wszystkie rogi telefonu poobtłukiwane, gdyby tam było szkło to od dawna miałbym rozsypaną obudowę. Ładowanie bezprzewodowe nie jest wg mnie warte zmiany na szkło. Jeżeli nie zrezygnują z tego, zostawią dual SIM i niczego nie zepsują to wymienię swojego 3T na nowy model. Marzeniem byłaby jeszcze zmiana drugiego aparatu na szerokokątny ale na to nie liczę.
    Jak bawimy się w listę życzeń to niech jeszcze zrobią power bank z dash charge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x