Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 5T - dyskusja przed premierą, informacje ogólne o modelu

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się czy w zestawie jest silikonowy case? Na youtube w unboxingach wszędzie sie pojawia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00
    12 minut temu, Pawlok23 napisał:

Orientujecie się czy w zestawie jest silikonowy case? Na youtube w unboxingach wszędzie sie pojawia. 

Przeczytaj chociaż ostatnie kilka stron. Jest informacja na temat zawartości zestawu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zniżka studencka 10% i voucher 20€ na akcesoria nie łączą się, ludzie szanujmy się. Płacicie 1300zl taniej niż za S8 i połowę za iPhone X. Jak ktoś chce taniej niech czeka, aż pojawi się na Gearbescie czy banggood i będzie dobry kupon/promocja, ale bez gwarancji producenta door2door...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loyko

mój telefon już u kuriera w doręczeniu :) a miało być na 28.11 no ciekawy jestem. ale dopiero wieczorem otworzę, bo zamiast adres pracy to dałem adres domowy :(

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pamiętasz kiedy miałeś planowaną wysyłkę? Ja mam termin na 29 z wysyłką jutro ale może też wyślą dziś i wtedy już jutro by doszło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mietu

pewnie miał 23.11, ja miałem tak samo, a też już mam w doręczeniu u kuriera ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Cześć, 

W związku z tym, że telefon jest już u niektórych w doręczeniu i będziecie najprawdopodobniej się nim już dzisiaj cieszyć, pozwoliłem sobie założyć trzy wątki, których myśl przewodnia mnie najbardziej ciekawi w tym modelu. Będę wdzięczny za dołączenie się do tych wątków :) Zachęcam także do założenia nowych (o wrażeniach lub czymś innym, co Wam wpadnie do głowy).

Zapraszam:

http://forum.android.com.pl/topic/328858-oneplus-5t-bateria-dyskusja-ogólna-i-statystyki/
    http://forum.android.com.pl/topic/328857-oneplus-5t-aparat-dyskusja-ogólna-i-zdjęcia-wykonane-naszym-telefonem/

http://forum.android.com.pl/topic/328856-oneplus-5t-pytania-nowego-użytkownikapytania-przed-zakupem/

Ten wątek niedługo zostanie zamknięty, gdyż tak naprawdę został wyczerpany :)

Pozdrawiam!

dodana zawartość

Z okazji black friday 0,01€ obniżki :DDD 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka ciekawostka. Wybrałem standardowy transport a telefon ze Szczecina pojechał do sortowni w Lipsku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x