Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 5T - dyskusja przed premierą, informacje ogólne o modelu

Rekomendowane odpowiedzi

ŻetoN
    Wg plotek ma być OLED na froncie. Ciekawe od kogo wzięli panele, jak od Samsunga to jeszcze ujdzie, ale jak od LG to nie wróżę im sukcesu, patrząc na to co się dzieje w nowych pixelach... ;q
    Dostaną plusa jeśli ploty-rendery się sprawdzą i udało im się chociaż upchnąć przyciski funkcyjne pod ekran.  Czytnik również wolę z przodu, to jest mega wygoda, bez podnoszenia telefonu sprawdzić która godzina, sprawdzić szybko powiadomienia, bądź go zablokować. Wszystkie dt2w i inne gesty się przy tym chowają.

Ekran oled to nie tylko pixel. Ten ekran był stosowany w telefonach z przed 3-4 lat. I spełniał swoje zadanie w 110%. Ekrany amoled też nie są bez winy. Patrząc na s8 i jego różowe poświaty na ekranie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

@zelos156 z tym oled chodziło mi bardziej o nazwę technologii wyświetlacza niż sugestię od jakiego producenta ma pochodzić. Wiem, że S8 cierpi na różowe ekrany ale z S7 nie było problemów? Nie wiem nie siedzę w Samsungach, jednak pewnie by się słyszało. No i oczywiście oledy były i w motorolach, nexusach, htc wstawiał... tylko ważne kto je produkował. Na rynku przypadkiem nie mamy tak na prawdę dwóch producentów paneli oled? Samsung i LG?

Z resztą co tu spekulować, wg plotek i tego co pokazuje oppo w ulepszonym r11, wyświetlacz będzie w rozdzielczości full HD, z dołożonymi pixelami na wysokości żeby osiągnąć nowe proporcje... czyli od kogo by nie brali będzie to nowa produkcja. I obawiam się że jak padnie na LG, wnioskując po tym co dzieje się z ich ekranami w ich własnych flagowcach nawet, może być nieciekawie. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście nie pozbędą się jacka ;-)

/ciach/

Edytowane przez bartekc00
    niestety, link konkurencyjny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Mamy oficjalne potwierdzenie, że OP 5T się pojawi (+ to co wspomina @kacperq - będzie jack):

https://forums.oneplus.net/threads/the-oneplus-5t-lets-talk-about-the-headphone-jack.671594/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mailand

Przecieki sugerują że cena się nie zmieni i 5T wystartuje w cenach 5. Z jednej strony fajnie. Z drugiej - jak czują się posiadacze jeszcze świeżej piątki?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak się mają czuć, zmiana jednego z dwóch modułów aparatu i ekranu to chyba za mało żeby być pokrzywdzonym. Do tego bateria tej samej pojemności przy większym ekranie na pewno spowoduje gorsze wyniki. Jeszcze żeby się nie okazało że dostali jakieś odpadowe ekrany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mailand

Tak na pewno LG miał jakieś leżaki magazynowe 18:9 :) No szanujmy się...

Co do 5T prawie na pewno cena będzie taka sama jak 5, jeśli ktoś lubi być na bieżąco dostał ekran "tradycyjny" kupując raptem 3 miesiące temu. Może ktoś się poczuć nie do końca traktowany fair.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran będzie prawdopodobnie od Samsunga. Biorąc pod uwagę jaki szrot trafił w tym roku do S8 i Note 8 można spodziewać się najgorszego. Poczekamy zobaczymy, teraz możemy sobie luźno dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spoiler

Przedpremierowy Unboxing

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mailand
    Spoiler  
    Przedpremierowy Unboxing
    Super! Dzięki wielkie! Zapowiada się bardzo dobrze. Pozostaje jedynie kwestia baterii, jak bardzo ucierpi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x