Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 5T - dyskusja przed premierą, informacje ogólne o modelu

Rekomendowane odpowiedzi

Licząc proporcjonalnie chodź w tym przypadku chyba niezbyt właściwie, gdy ktoś osiąga sot na poziomie 5h spadnie on o 0.5h, więc byłoby super, ale to tylko taka fantastyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za trzy dni dużo się wyjaśni. I nie mam na myśli prezentacji, bo co pokażą to już raczej wiadomo. Zapewne kilku zaufanych recenzentów ma już ten sprzęt u siebie i zaraz po konferencji będzie wysyp materiałów na YT. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Tak jak piszecie, z głupoty niektórych recenzentów pojawiły się już w internecie unboxingi OP 5T (ten film jest sukcesywnie eliminowany z YT i wgrywany ponownie przez inne kanały) i specyfikacja urządzenia. Co najbardziej mnie zdziwiło to bateria o tej samej pojemności, co mnie na ten moment skutecznie zniechęciło do 5T. Jeśli się to potwierdzi, to w mojej opinii czas pracy na baterii, który dla mnie jest priorytetem, mocno ucierpi.

Spoiler

Nie jestem pewny, czy kiedykolwiek dostanie do testów jakiś inny telefon :DDD 

http://pocketnow.com/2017/11/11/oneplus-5t-unboxed-ahead-of-schedule

Ekran bezramkowy wygląda całkiem nieźle, ale to tak naprawdę jest ekran o małych ramkach, a nie bezramkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mailand

3300 nie jest tragedią. Taki S8 ma 3000 a ekran bardziej prądożerny :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Jasne, że nie ma tragedii, ale będzie regres. Czekam do czwartku, wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spoiler

OnePlus 5T Pricing

In the previous week, it was revealed by a tech publication that the OnePlus 5T would be carrying the same price as its predecessor. Newer information suggests that the 64 GB and 128 GB OnePlus 5T variants would be respectively priced at Rs. 32,999 and Rs. 37,999 in India

Na gizmochina pojawił się artykuł, w którym mowa o cenach. W Indiach są, rzekomo, takie same jak OP5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97

Co najbardziej mnie zdziwiło to bateria o tej samej pojemności, co mnie na ten moment skutecznie zniechęciło do 5T. Jeśli się to potwierdzi, to w mojej opinii czas pracy na baterii, który dla mnie jest priorytetem, mocno ucierpi.

Dlaczego mocno ucierpi?
    Ten ekran jest jedynie o ok 1cm dłuższy, nie sądzę, żeby brał dużo więcej energii. Rozdzielczość została przecież fhd i nadal to jest amoled. Poza tym zużycie baterii to nie jest tylko ekran...

OP5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mailand

Nawet jak ubędzie 30 min SoT to i tak będzie lepiej niż w konkurencji :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Z tym się trudno nie zgodzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bezsensu jest ta chęć pójścia za trendem i dodanie odblokowywania twarzą, , google już dawno ma to w smartlock tylko po rozpoznaniu nie jest wymagane pinu czy wzoru na ekranie blokady i to powinno wystarczyć, ani samsung, ani op w żaden sposób nie rozwinęły tego na tyle, żeby nie dało się oszukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x