Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

zabka35i

Gdzie pewnie zakupić Galaxy Note 8 ?

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i

Witam.

W tym wątku dzielimy się opiniami na temat sklepów, aukcji itp. w których można zakupić Samsunga Galaxy Note 8.

Wątek ma na celu pomóc potencjalnym nabywcom znaleźć korzystną i bezpieczną ofertę zakupu telefonu.

Edytowane przez zabka35i
    Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

W sklepie X-Kom można nabyć (trzeba zamówić przez internet) smartfony Samsunga w tym Galaxy Note 8 za 3799 złotych
    kod rabatowy do wpisania przy zamówieniu to:

samsung-gsm

Przykładowe ceny smartfonów Samsunga po rabacie:

1. Samsung Galaxy S7 Edge - 2 149
    2. Samsung Galaxy S7 - 1 899
    3. Samsung Galaxy S8+ - 2 999
    4. Samsung Galaxy S8 - 2 699
    5. Samsung Galaxy Note 8 - 3 799

Kod działa też na galaxy A i J

Przy zakupie S8 prawdopodobnie można dostać dodatkowo 400 zł. rabatu na kolejne zakupy ...

Wysłane z mojego SM-G955F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

mam pytanie. W przyszłym tygodniu wybieram sie na urlop do Dubaju. Z ciekawości sprawdziłem cene na Note8 ponieważ zamierzam go kupić. I widze że można znaleźć w sklepach w cenie 3299 AED co daje równowartość około 3250 PLN. Czy ktoś z Was kojarzy czy taki telefon będzie działał bez problemu w naszych sieciach? 

Zdaję sobię sprawę że ryzykuje z gwarancją ale jestem w stanie zaryzykować za taką cene. mam tylko obawy czy będzie wszystko działać bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 godzin temu, pawelpp napisał:

W sklepie X-Kom można nabyć (trzeba zamówić przez internet) smartfony Samsunga w tym Galaxy Note 8 za 3799 złotych
    kod rabatowy do wpisania przy zamówieniu to:

A kolega PRÓBOWAŁ chociaż zrealizować ten kod czy bezmyślnie przepisał z plotkarskich stron? 

Kod w tej chwili nie działa- ma działać w grudniu (czego wszystkim życzę!), ale jest to na razie plotka a nie oficjalna informacja.

@michak80

Jeśli dla ceny około 3250zł chcesz ryzykować gwarancję i ewentualną dalszą utratę wartości przy odsprzedaży (bo jednak nie EU dystrybucja), to lepiej- jak pisałem w poprzednim wątku, znaleźć zaprzyjaźnioną firmę w Polsce i kupić Note'a na FV i realny koszt wyniesie 3495zł w tej chwili.

A jak widać z powyższych postów- warto odczekać ok. miesiąca i pojawią się zniżki.

Telefon z Dubaju będzie spokojnie śmigać u Nas. 

Jedyny problem który potencjalnie może, ale nie musi wystąpić- pewnie da się wygooglać dokładnie parametry LTE bands- to właśnie częstotliwości LTE, więc narażasz się na słabszy / rzadszy zasięg LTE. Dla niektórych istotne, dla innych kompletnie nieistotne.

Edytowane przez mikekola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

@up

Tak. Kupiłem wczoraj S7 Edge dla rodziny. Mam smsa oraz maila, że mogę już odebrać .... jadę zaraz po pracy odebrać... sprawdziłem też kod działał wówczas na inne telefony Samsunga jak w opisie powyżej( wprowadziłem kod raz a przy dodaniu innych modeli system z kom automatycznie przeliczył cenę na "promocyjną".

Nie wiem czemu służyć Twoja wypowiedź...

Edytowane przez zabka35i
    Nie cytujemy postów pod którymi piszemy odpowiedź. Używamy opcji Wspomnij ewentualnie dodajemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temu ma służyć moja wypowiedź, że ten kod nie działa na zakup Note8. Kropka.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mikekola

dzięki za sugestie. Poczekam jeszcze i spróbuje znaleźć coś taniej w PL. W sumie w ogóle nie spieszy mi się. W sumie to sam nie wiem czy kupować bo jestem zadowolonym posiadaczem S8+. Wiem że mały jest sens wymiany na N8 ale strasznie mi się podoba i chiałbym go mieć :) Najlepiej jednak w cenie około 3000 PLN. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp
    Temu ma służyć moja wypowiedź, że ten kod nie działa na zakup Note8. Kropka.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Działał jak napisałem posta.. zastanawialem się nad zaplaceniem długo..( miałem go w koszyku),. gdyby dali cenę 3499 ..pewnie bym już nowego Notka odbierał... (ale przy cenie powyżej 3500 nie mógł bym go jednorazowo wrzucić w działalność ...) poczekam więc z S8 Plus na spadek ceny do 3499.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma rację@mikekola . Mam konto na x com bo często u nich kupuje. PODANY KOD NIE DZIAŁA I NIE DAJE ŻADNEJ ZNIŻKI. Sprawdzałem osobiście na telefonach s8 s8+ i NOTE8.

W żadnym przypadku KOD nie udzielił jakiegokolwiek rabatu.

ósmy notesik

Spoiler

414f89f77134b5d4be519f20c87b59fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ritez
    Działał jak napisałem posta.. zastanawialem się nad zaplaceniem długo..( miałem go w koszyku),. gdyby dali cenę 3499 ..pewnie bym już nowego Notka odbierał... (ale przy cenie powyżej 3500 nie mógł bym go jednorazowo wrzucić w działalność ...) poczekam więc z S8 Plus na spadek ceny do 3499.....

Możesz. Dobry księgowy potrafi...

Wysłane z 8notka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi