Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

dawidex7

Coś w stylu starego Orange Free na karte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak dzisiaj zauważyłem orange zmienił regulamin i ważność bonusu za internet nie wynosi już tyle co ważność konta głównego, czyli rok, ale krócej i dzisiaj właśnie mój bonus stracił swoją ważność. Szukam teraz czegoś w stylu starego orange właśnie, tzn bonus internetu po doładowaniu, rok ważności konta i tego bonusu internetu. Jakiś operator oferuje aktualnie coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matisi

Taką bardzo podobną ofertą do starego OFnK jest Play odNOWA. Tam, co prawda nie otrzymuje się internetu po doładowaniu, ale kupuje się pakiety, które mają bezterminową ważność. Z tym, że tam pakiety są bardzo małe (1 GB - 5 zł, 6 GB - 25 zł) http://nicnieprzepada.pl/

Jest też Internet na Kartę w Play, gdzie za 50 zł można wykupić roczną ważność konta i bonusu, a doładowywać sobie w ramach potrzeby, otrzymując bonus po doładowaniu. https://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-4glte-50zl/ Regulamin pakietu za 50 zł (Ważne! Ta oferta działa wyłącznie w zasięgu macierzystym Play, bez roamingu krajowego!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mp107

W przypadku Play odNOWA warto wspomnieć, że aby uniknąć naliczenia 2 zł miesięcznie należy w miesiącu wykonać jakąś płątną aktywność (np. wysłać SMS).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Orange Free:

Od dawna bonusy są na określony okres: 30zł miesiąc, 50zł i wyższe na 3 lub 5 miesięcy.

Działa natomiast Rok Ważności Konta - sms: START na 8002.

Przedłuża zł i gb na rok, nie ma ograniczeń we włączaniu. Ja robię to po kazdym doładowaniu lub przed upływem roku.

@dawidex7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Dlatego nie kupiłem/doładowałem za 200.

@INTseed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matisi
    Orange Free:
    Od dawna bonusy są na określony okres: 30zł miesiąc, 50zł i wyższe na 3 lub 5 miesięcy.
    Działa natomiast Rok Ważności Konta - sms: START na 8002.
    Przedłuża zł i gb na rok, nie ma ograniczeń we włączaniu. Ja robię to po kazdym doładowaniu lub przed upływem roku.
    [mention=116043]dawidex7[/mention]
    Od 18 lipca 2017 roku usługa Konto Ważne Rok nie przedłuża już ważności bonusu internetowego i przedłuża ważność tylko konta głównego. Patrz regulamin pkt. 15
    http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1997888/4091675699.pdf
    Do tej daty rzeczywiście, zgodnie z poprzednim regulaminem, ważność bonusu się wydłużała, obecnie to już nie działa i tylko doładowania wydłużą ważność bonusu.
    Jeżeli do tej daty zdążyłeś przedłużyć ten bonus, to będzie on ważny rok, ale obecnie już to ci się nie uda.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Nie mam na razie jak sprawdzić. Na dwóch kartach mam ważność ½roku i nie chcę stracić gb.

Na 3ciej bezpłatnie sprawdzę za ~20dni.

Mogę ewent. wysłać zapytanie.

@up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Powinno nie przedluzac :(

mi tez zostalo ok roku a potem pewnie zrezygnuje z tej karty bo uzywam ja jako zapasowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi