Skocz do zawartości
Darom

Brak możliwości kupienia tapety albo motywu

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Na moim telefonie Samsung A52017 mam zainstalowaną aplikację Samsung Themes i spodobał mi się tam pewien motyw na telefon do kupienia za 7,50 zł PLN. Zalogowałem się do konta Samsung, wybrałem interesujący mnie motyw i przekierowało mnie do okienka wyboru płatności albo paypall albo karta kredytowa. Kiedy wybiorę opcję karty kredytowe wtedy pojawia mi się okienko z wpisaniem numeru karty kredytowej oraz numeru m i y oraz kod CVC. Po wpisaniu tych danych klikam kup, ok i wtedy pojawia mi się informacja pokazująca: "błąd na serwerze #  " - i tak jest za każdym razem. Nie mogę przez to nic kupić. Darmowe tapety i motywy na telefon mogę sobie pobierać, natomiast zakupić nic nie można bo pojawia się błąd na serwerze. Co jest tego powodem ? Tu już od dłuższego czasu jest tak. Jestem wkurzony bo bardzo podoba mi się ten motyw na telefon i nie mogę go zakupić przez to. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Miałem ostatnio podobnie, z tym, że o płatności plus chodziło. Jak chciałem coś w gp kupić, to wyskakiwało.okienko do zakupu, a potem, że nie spełnia wymagań. Po konsultacji z BOK musiałem usunąć płatności Plus w ustawieniach płatności i dodać ponownie, i teraz wsio już jest ok.

SM-J500FN + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom
    Dnia ‎29‎.‎10‎.‎2017 o 16:28, xperiagosc napisał:

Po konsultacji z BOK musiałem usunąć płatności Plus w ustawieniach płatności i dodać ponownie

@xperiagosc Jak to zrobić ? możesz mi napisać ? bo ja nie mam żadnych płatności plus i nawet nie wiem gdzie tego szukać ? Gdzie są te ustawienia płatności ? Czy to jest aplikacja plus online ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Nie, to musisz wejść w gp, potem to boczne menu otworzyć, i tapnąć "konto". Jak już wejdziesz, to tam są formy płatności, i tak to wygląda:

Spoiler

7bee2ae0a113e10b8c04eebfa7ab7579.jpg

Tapatalk | Huawei P10

Edytowane przez Linkyop
    Naprawiono spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Ja w ogóle czegoś takiego nie mam. Nie wiem w ogole co to jest wgp ? to co mi napisałeś w co mam wejść ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Kolega się spieszył, chodziło mu o "w GP", czyli Google Play Store

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Zrobiłem tak, ale nadal mam błąd. Czyli chcąc kupić sobie motyw na telefon w aplikacji Samsung Themes wyskakuje mi takie coś: "Błąd Wystąpił błąd serwera. (Błąd:  BBIL_1940/P/88BIS)" - Takie coś mam cały czas i nic nie mogę kupić. Ktoś może mi pomóc ? - Krew mnie zalewa. Tyle mądroków tam siedzi i nikt nie wie o co chodzi ! To po kiego wała w ogóle to jest ?!? skoro nie działa !  

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc
    [mention=431806]Darom[/mention] Kolega się spieszył, chodziło mu o "w GP", czyli Google Play Store

Dokładnie. Tak to jest, jak się w czasie jazdy busem z pracy pisze...

SM-T580 +Tapatalk

dodana zawartość

A wracając do tematu: masz telefon na kartę, czy na abo@Darom? Bo skoro nie masz zakładki płatności plus w GP, to by sugerowało, że masz na kartę. Nie wiem, jak jest teraz, ale jakiś czas temu, jak plus ogłaszał uruchomienie tej usługi płatności plus, to było jasno powiedziane, że najpierw ma to na abinamentowych telefonach działać, a dopiero potem na prepaidach. Jednak czy plus już to wprowadził - pojęcia nie mam.

SM-T580 +Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Czyli ogólnie rzecz biorąc interesującego mnie motywu na telefon z aplikacji Samsung Themes nie da się kupić ? Czy lepiej zadzwonić do plusa i zapytać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Szczerze, to nigdy nie kupowałem przez Samsung Themes.

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi