Skocz do zawartości
user56

rozwiązany Brak podświetlenia ekranu po odsunięciu telefonu od ucha podczas rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

user56

Czy działa Wam czujnik zbliżeniowy? Po odebraniu połaczenia i przyłożeniu tel do ucha ekran sie wygasza i to działa ok. Jednak po odsunięciu od ucha już sie nie podswietla. Trzeba wcisnąc power. Na S8+ i S7e działa ok. Chyba cos ostatnia aktualizacja namieszała

Edytowane przez ipsec
    Poprawiono tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Wcale się nie dziwię, że to Cię niepokoi, ale u mnie działa poprawnie. Sprawdziłem to specjalnie po Twoim wpisie, kilka razy. Niestety obawiam się, że tylko powrót do ustawień fabrycznych może pomóc. Miałem to na którymś z wcześniejszych Note i bawiłem się szukając przyczyny, po tygodniu reset rozwiązał problem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

@Artur35 jaką masz wersje oprogramowania? Poczekam jeszcze do kolejnej aktualizacji i zobacze bo nie chce mi sie resetu robic.

Spoiler

0bdd554bb09f576dd1cd67e814f39967.jpg

Edytowane przez camdell
    Wstawiony spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@user56

Również mam QH1. Rozumiem Cię, ja także niechętnie przywracam urządzenie do ustawień fabrycznych, bo wiąże się to z dodatkowymi ustawieniami. Jednak możesz stworzyć kopię swoich ustawień, to mocno ułatwia...

Na Note5 właściwie od początku nie robiłem resetu, natomiast na Note8 i owszem. Ale z kopią zapasową ustawień, poszło szybko. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    user56

@Artur35 ja format na note5 robiłem tylko raz odkąd go posiadam czyli prawie 2 lata. ten jeden raz to jak oddawałem do serwisu na wymianę wyświetlacza a poza tym to pierwszy mój telefon gdzie nie ppotrzebowałem go formatować i działa znakomicie od nowości.

Pojawiła się jakaś drobna aktualizacja na mój ROM około 70MB więc jest szansa, że dali poprawkę.

EDIT - wersja CQJ1 z zabezpieczeniami androida na 1 października jednak problem dalej pozostał. Chyba jednak będę musiał zrobić format ;(

Edytowane przez user56

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@user56

Nie musisz się martwić, że sformatowałeś urządzenie. Raz na dwa lata powrócenie do ustawień fabrycznych dobrze mu zrobi. Ważne, że problem został rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi