Skocz do zawartości
Tenchi

Dell Streak 7 - jak aktualizowac androida?

Rekomendowane odpowiedzi

Tenchi

Witam.

Sciagnalem ze strony della pliki o zakonczeniu .pkg ktore mialy zaktualizowac androida, jednak po zakonczeniu sciagania nie odpalily sie automatycznie. Moglby mi ktos podpowiedziec jak sie je uruchamia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tenchi

Okazało się, że cały problem wynikał z tego, że okno pobierania pliku otwierałem w operze a nie w systemowej przeglądarce :facepalm: Gdy wybrałem ją system zaktualizował się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączam się do tematu;

czy ktoś ma pomysł, jak korzystając z oficjalnej paczki z aktualizacją mogę zaktualizować androida z 2.2 do 3.2 nie przez systemowy edytor paczek? Wcześniej jak próbowałem "oficjalnie", to okazało się, że plik *.pkg nie lubi clockwork moda.

Jeśli szukał już ktoś, i znalazł odpowiednie instrukcje w necie, prosiłbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podłączam się do tematu;

czy ktoś ma pomysł, jak korzystając z oficjalnej paczki z aktualizacją mogę zaktualizować androida z 2.2 do 3.2 nie przez systemowy edytor paczek? Wcześniej jak próbowałem "oficjalnie", to okazało się, że plik *.pkg nie lubi clockwork moda.

Jeśli szukał już ktoś, i znalazł odpowiednie instrukcje w necie, prosiłbym o pomoc.

Zerknij na to: [Guide]New HC Rom: 506/507 + Installation Instructions [including US 4G] - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi