Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

ImageX7

Play - Karta, a przeniesienie numeru do T-Mobile/Orange

Rekomendowane odpowiedzi

ImageX7

Witam, mam kupioną kartę w sieci Play i chciałbym przenieść numer do T-Mobile lub Orange, ale chce zamienić to na abonament, czy jest taka opcja? Jeśli tak, to te 3 lub 6 miesięcy za 1 zł będzie aktualne, czy ta oferta jest tylko dla przenoszących numer z abonamentu na abonament? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W T-Mobile jest i z karty i z abonamentu w Orange nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ImageX7

@up

A mógłbyś zaproponować jakiś smartfon w abonamencie do 160 zł i najlepiej z jak najmniejszą dopłatą? Zależy mi na płaskim ekranie bez 2.5D ponieważ chce nałożyć szkło na całą powierzchnię żeby dobrze wszystko zabezpieczyć i żeby to elegancko wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ImageX7

Napisz co ci się podoba to ci sprawdzę cenę i oferty. Bo szczerze mówiąc nic nie przychodzi mi do głowy co nie ma szkła 2,5D. Wejdź na stronie tmobile a ja ci porównam ceny w każdej sieci i w której się opłaca najlepiej brać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 1.11.2017 o 15:50, ImageX7 napisał:

Przenosząc numer do Orange otrzymujesz 3 mies. abonamentu za 0 zł (bez względu czy przenosisz numer z karty czy z oferty abonamentowej). Wystarczy, że wybierzesz jedną z tych ofert https://oran.ge/2usBjzp.

A może zainteresuje Cię oferta Orange Love? W tej ofercie komórkę i internet mobilny możesz otrzymać już za 79,99 zł. Szczegóły oferty sprawdzisz tutaj https://www.orange.pl/view/abonament-komorkowy (zakładka "Orange Love").

Jeśli masz jakieś pytania to pisz - chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to opłaca się w ogóle brać telefony z tych ofertach z abonamentami? Pytam z ciekawości przyznam bo ja jestem na kartę w virgin mobile za 29 zł i do tego mam telefon na własną rękę kupiony zakładając, że to jest bardziej finansowo korzystne. Z drugiej strony jakiś czas temu na takie rozwiązanie się decydowałem i może faktycznie teraz warto brać abonament z telefonem? Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kliczerki

Zależnie od telefonu i oferty jaka jest trzeba to przeliczyć na piechotę i sprawdzić bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi