Skocz do zawartości
Darom

Dzwonek na telefon i ciekawy motyw

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Powiedzcie mi proszę bo ostatnio szukam ciekawego motywu na telefon, bo nie da się pobrać tego, co mnie interesuje. Już o tym tutaj pisałem w którymś temacie. Ale nikt mi nie odpisał. Szukam nadal czegoś ciekawego. Czy ktoś może mi coś polecić ?? Szukam też dzwonka na telefon a w zasadzie dwóch, które mnie interesują. Obydwa dźwięki są jako smsy przychodzące. Tylko nie znam ich nazwy, żeby sobie je pobrać. Jeden dźwięk kojarzy mi się z takim "pik" taki jakby dzwoneczek mały takie pyknięcię.  A drugi dźwięk dzwonka kojarzy mi się z głosem słownika tut-turu-turu. Nie wiem jak niestety jak te dźwięki się nazywają ale większość osób ma te dźwięki na telefonach. Tylko te dwa dźwięki mnie interesują. Czy ktoś możę podać mi linka do tych dzwonków albo podać ich nazwę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radas24

Ty gościu tak serio czy jaja sobie robisz ? :D

Jako że w mojej pracy skończył się sezon i nudzę się jak diabli znalazłem to dla Ciebie. Pobierz sobie aplikacje ZEDGE. Następnie w wyszukiwarce wpisz samsung i zaznacz notifications. Tam masz poszukiwane powiadomienia. Co do motywów korzystam z nich sporadycznie, głownie najpopularniejsze w Samsung Theme.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Ale w Samsung Theme nie można nic kupić z motywów ani tapet o czym pisałem tutaj:  http://forum.android.com.pl/topic/327542-brak-możliwości-kupienia-tapety-albo-motywu/?tab=comments#comment-5228429

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radas24

Ja nie mam problemow z zakupem motywow. Ostatnio zakupilem miui theme. Wyczysc dane aplikacji samsung theme, zaaktualizuj rozliczenia samsung, dodaj poprawnie karte i powinno byc okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi