Skocz do zawartości
nightri

Power Bank,jakich używacie do S8?

Rekomendowane odpowiedzi

nightri

Witam Panowie chciałem się zapytać czy ten power bank pasować do S8.Czy naładuje szybkim ładowaniem i zwykłym.Nie jestem obeznany więc pytam

http://allegro.pl/power-bank-bateria-ladowarka-samsung-11300-mah-i6717655489.html

A jakich wy używacie ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten powerbank nie ma funkcji quick charge. Ze swojej strony polecam powerbanki xiaomi. Mają funkcję szybkiego ładowania i są z wejściami usbc/microusb lub wymienione porty oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wegier!

ja mam ten https://www.ceneo.pl/47726367  (tyle,że srebrny) ma gniazdo usb-c do tego dołączona też dodatkowa przejsciowka z micro usb na usb-c. duża pojemność fast charging zarówno na wejsciu jak i wyjściu no i ogniwa samsunga wewnątrz ;)

aaa i jeszcze fajna funkcja pass through czyli podłączamy ładowarkę fast charging do powerbanka a do niego telefon i zostawiamy tak np na noc-najpierw zostanie naładowany telefon a gdy będzie miał full baterię rozpoczyna się automatycznie  fast chargingowe ładowanie powerbanka.

jego pojemność pozwala mi na praktycznie 3x naładowanie od zera do full mojej s8ki

power bank w zależności od potrzeb ładuje napięciami 5,9 oraz 12 volt więc daje sobie radę z ładowaniem tabletów! :) 

Edytowane przez wegier!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi 20000 mAh, drugiej generacji.  Używam od 2 tygodni i spełnia oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam greencell 300000 i spisuje się świetnie. Pół roku go używam i nie mogę powiedzieć złego słowa jak za taka cenę i taka pojemność. Telefon ląduje około 8 lub 9 razy.
    W promocji kupiłem za 110 zł.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

posiadam Xiaomi 16000mAh (NDY-02-AL) mam go 3 lata jest bardzo często używany bywały miesiące że co dzień ładował minimum 2 telefony , naładuje go dziś do pełna rozładuje telefon i dam znać jak wygląda prędkość ładowania oraz jaka ma na chwile obecną sprawność 

Edit////

ładuje się 2 h 20 minut to o godzinę dłużej niż ładowarką w tym czasie ubywa ponad 25% powerbanka 

Edytowane przez DawCzer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gouru

Od siebie moge polecić Anker'a Powercore 20000 ładujący szybko z użyciem technologii quickcharge 3, ktora bez problemu ładuje s8 szybko, ale np. a5 2017 już nie ładuje sie szybko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Posiadam Xiaomi 10000 mAh PRO ze złączem USB Typu C. Polecam.

SGS8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mam Xiaomi 10000 Pro i jestem z niego mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak koledzy wyżej - Xiaomi 10000 Pro, smukły, z wystarczającą pojemnością oraz złączem USB typu C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi