Skocz do zawartości
Landroid

Plik "root" wysyła/odbiera masę danych - Jak to zatrzymać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, przejdę sie do nich ale czy możesz u siebie sprawdzić czy cos nie ciągnie Ci ot tak na lewo internetu? Bo może tak ma być...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

1. Nie mam s5.

2. Ciągnęło mi(i nie tylko mi) na ipv6. Nie jestem pewien tylko czy był to "niechciany transfer" czy błędne wyświetlanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Należy tak zmienić ustawienia systemu aby przy starcie root nie był uruchamiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do błędnego wyświetlania możesz mieć rację - ale czym mam najbardziej wiarygodnym sprawdzić czy MB nie uciekają bokiem?

Krzyszy691 - jak to zrobić?

Edytowane przez Landroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Jeśli system sam źle zlicza to niczym nie da się sprawdzić.

Np.

Chrome pobrał/wysłał 100mb ale system źle zlicza i pokazuje 60 chrome, 40 jądro. Każda apka monitorująca pokaże 60 chrome a 40 pokaże dla systemu(albo wcale).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie - Każda apka do sprawdzania pokazuje albo jądro, albo root, albo android, albo system...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak uruchomisz SuperSu to pojawi się lista aplikacji, ktorym możesz przyznać uprawnienia administratora i tam powinna być aplikacja ktora to może zrobić, a może to zrobić taka aplikacja jak Menedżer zadań ES lub All-In-One Toolbox lub jakaś inna zaproponowana ze sklepu Google Play Store. Aplikacja w "Opisie" (nie zapomnij przełączyć na język polski w górnym prawym rogu) ze sklepu powinna mieć taką funkcje:"Przyspiesz start systemu","Wyłącz przy starcie systemu" lub coś podobnego.
    Może być też że możesz mieć w Ustawieniach systemu/Aplikacje Sieciowe niepotrzebnie włączoną sieć dla SuperSu ale nie wiem czy w S5 są takie ustawienia zależy od wersji Androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W SuperSU mam takie aplikacje: AdAway, ADB shell, Adblock Plus, Always on amoled, BusyBox pro, CCleaner, digiCal, Elixir, Greeify, Lucky Patcher, MacroDroid, MacroDroid UID, Memory Locker, Memory Locker UID, My Backup pro, Network Log, QuickEdit Pro, Root Browser, Root Checker x2, Root Explorer, SD Maid, Titanium Backup, USSD Dual widget, Usuwanie aplikacji systemopwych, X-plore - nic innego nie mam - większość znam, bo sam instalowałem. Coś z tego to to o czym piszesz?

Nie znalazłem też Aplikacji sieciowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozbyj się aplikacji których już nie potrzebujesz, to smartfon lepiej będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie potrzebuję co mam.

Poradzisz jednak coś z SuperSU i gdzie znajdę apki sieciowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi