Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Jakub#

Przeniesienie z abonamentu play

Rekomendowane odpowiedzi

rakers

@up świetna jest ale bez MMS. [mention=18439]Jakub[/mention]#

Ja mam nju mobile abo: nie więcej niż 29. Wszystko w cenie plus pierwsze 6 miesięcy 10Gb. Potem 20Gb. Po 12 miesiącach 25Gb i po 24 miesiącach 30Gb. Do tej oferty można włączyć drugi numer za 9 PLN. Oferta nie ma limitów prędkości. Umowa miesięczna na czas nieokreślony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub#

* Matsi

Czyli jak dobrze rozumiem to na start mam te 35GB ? Czy co miesiąc, bo wtedy by było ok 50gb ??

Gdzie tu jest haczyk ?

Edytowane przez Jakub#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matisi

@Jakub# Co miesiąc otrzymujesz 35 GB + gratisowe GB przy odnowieniu pakietu, mówią o tym punkty 9,10,11 regulaminu, który już wysyłałem. A także GB z bonusu za doładowanie, czyli możesz mieć 50 GB (uwaga! internet trafia tu na dwa różne konta, najpierw schodzi ten z pakietu, potem bonus)

Haczyki?

• brak MMSów
    • konieczność aktywacji usługi cyklicznej, aby usługa działała także po 12 miesiącach od przeniesienia numeru (tylko przez 12 miesięcy możesz uruchomić ten pakiet, potem wskoczyłaby cena 35 zł) Patrz punkty 5-8 regulaminu
    • brak doładowań za 28 zł, musisz ładować za 30 zł
    Edytowane przez matisi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub#

Dzięki za wszystkie odpowiedzi teraz muszę si zastanowić i przenieść numer. Piwko leci za wyczerpujące odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    centur

a ja z innej beczki, w grudniu kończy mi się umowa z play (zdecydowałem że odchodzę po 10 latach) i aktualnie wacham się między lajt mobile (no limit + 30 GB za 34,99 albo nju za 29 zł) ale mam pytanie, czy z okazji świąt nie bedzie jakich extra promocji ? macie jakieś przecieki lud linka gdzie pojawiają się tego typu zapowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Ja nigdy w nju nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Centur- promocje już się zaczynają pojawiać, każda sieć coś ma i nie sądzę, żeby w grudniu na przykład pojawiło się jeszcze więcej, sezon prezentowy już się zaczął więc muszą tym grać, ale żebym widział coś wybitnego to niekoniecznie. Na rynku jest teraz zwyczajnie za tanio, żeby te promocje powodowały jaki efekt wow. Więc ja mam plan za 29 zł w virgin mobile z wszystkim czego potrzebuję, a teraz na black friday czekałem, żeby telfon nowy kupić bo pewnie ceny poleciały, szczególnie na ali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi