Skocz do zawartości
rybus85

LG Watch Style

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam Watchmakera. Chyba najlepszy program do tarcz zegarka. Tarcz jest dużo, darmowych i możliwość ich customizacji , ale mam takie pytanko: są tarcze które mają status baterii zegarka i fona. Ale nie mogę znaleźć w sklepie apki które ma tą funkcję ale jako widżet 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak u was , ale u mnie już drugi raz zegarek miał takie same objawy jak u Rybusa. Za pierwszym razem poczekałem aż się wyłączy bo nie wiedziałem jak zrestartować. Potem parę dni był spokój. Dziś znowu to samo. Przytrzymałem dłużej przycisk i to spowodowało restart. Po restarcie jest ok.  Ale postanowiłem go całkiem wyczyścić . Oczywiście na razie nie widzi aktualizacji. Pewnie se przypomni jak u Rybusa...Szkoda że po restarcie od razu nie odpala nowej wersji systemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 minuty temu, Wojtek Przedlacki napisał:

Szkoda że po restarcie od razu nie odpala nowej wersji systemu

No właśnie. Zawsze każde urządzenie jak się już zaktualizuje to FR uruchamia się na nowej wersji. 
    A tu zupełnie tak wyglada jak by to był jakiś program, nakłdaka co się traci po FR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Najlepsze jest to że w ustawieniach gdzie jest aktualizacja systemu jest ona całkowicie nieprzydatna. Po co to,skoro jak zegarek sam z siebie nie zawoła to i tak nie znajdzie aktualizacji mimo tego że jest. Bez sensu to totalnie :)

U mnie tylko raz taka przypadłość była że nie reagował na nic. Pomógł reset z poziomu telefonu i od tego czasu nic się nie dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji aplikacjii systemowych , aktualizację Wear też zainstalował. Ale coś mam wrażenie że zwiecha prędzej czy później znowu będzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi