Skocz do zawartości
rybus85

LG Watch Style

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mojego LG mam w gratisie ;)
I powiem tak. Pierwsze dni miałem problem dotrwać do wieczora. Obstawiam, że winę ponosiłem ja. Nowa zabawka więc wiadomo ;)

Mam dokładnie tak samo jak @rybus85 Włączone co się da. Ale mam też włączone WiFi. Ze względu na to, że w pracy mam słaby zasięg to korzystam z WiFi 
Rano średnio telefon jest zdejmowany ok 6 z ładowarki. Teraz mam nadal 55% baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

U mnie to wygląda obecnie tak

Spoiler

Screenshot_20180213-194124.thumb.png.cf55aed6a3559f770aa5fcf4175578ab.png

Noc sobie od wczoraj przeleżał. Jeszcze go nie ładowałem od wczoraj. Przez noc znów mało co zejdzie i na upartego dopiero jutro :) Na moje po aktualizacji jest trochę lepiej :D

Ktoś wymieniał/zmieniał pasek? Muszę ogarnąć jakaś bransoletę czarną bo pasek to najsłabsze ogniwo zegarka :crazy8gz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może zadam głupie pytanie. Ale gdzie znalazłeś taki pogląd baterii z zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Z poziomu apki. Aplikacja android wear. Do góry po prawej są ustawienia,tam klikasz w nazwę zegarka i tam znajdziesz nie tylko o baterii :)

• Piwko! 1
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Nie wiem czy nie padł mój zegarek. Dziś nie chciało się ładować. Położony na podstawce i nic. Sprawdzę później na innych ładowarkach,lub gdzieś pod USB. Ciekawe czy wina kabla z podstawką czy padło samo ładowanie w zegarku :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
semezy

Mam pytanie, czy też tak macie, po aktualizacji do android wear 2.0 miało być  czarne tło w menu z aplikacjami i faktycznie było ... do pierwszego restartu zegarka, po restarcie było już ciemne ale nie czarne. Dziś była aktualizacja do Wear os by google, i tlo też było czarne i też do pierwszego restartu, po restartach znowu jest ciemne. Przywracałem ustawienia fabryczne ale to nic nie dało. Macie jakiś patent na to? Nie ukrywam ze czarne tło wygląda lepiej i oczywiście pewnie mniej baterii zżera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szejset

Ktoś kupował inny pasek? Ten standardowy jest do *ciach* i szukam czegoś innego ale nie wiem totalnie jak szukać odpowiedniego paska.

Edytowane przez Dawid Stankowski
Wulgaryzm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Po zmianach do Wear Os z android Wear jestem w szoku. Bateria w zegarku bez porównania. Wczoraj odłączony około 17,teraz jakieś 52% i pokazuje jeszcze 20h na baterii :)

Dodane 31.03.2018:

I kolejna aktualka. Tym razem samego zegarka. Jest teraz Wear Os 1.0 i czarne tła. Zegarek zrobił się też trochę szybszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MiroPL
Napisano (edytowane)

Posiadam zegarek od premiery i faktycznie na początku bateria leciała jak wściekła, bez połączenia z telefonem było tylko parę godzin, a z telefonem kwestia max. 2h. 

Teraz po aktualizacjach jak by nie ten zegarek i trzyma bateria doskonale. Warto było poczekać, bo teraz można go polecić ale sam pasek faktycznie lipa. 

Edytowane przez MiroPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akutalnie od rana mam ok 55% baterii.
Zegaremma tylko BT. WiFi wyłączone, nie bardzo widzę sens skoro i tak non stop z telefonem jestem

Godzinę temu, MiroPL napisał:

sam pasek faktycznie lipa. 

Czy ja wiem?
Nie jest ideał, ale używam od października czyli ok 7 miesiecy i ma się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi