Skocz do zawartości
rybus85

LG Watch Style

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

I jak zwykle. Jak coś działa dobrze to muszą coś partacze zepsuć. Po ostatnich aktualizacjach nie działa rzecz najważniejsza w zegarku. Czyli obsługa głosowa bez wyciągania telefonu. Na jakąkolwiek komendę reaguje :nie mige tego zrobić. Lub "Coś poszło nie tak. Ta funkcja nie jest dostępna na tym urządzeniu". 

Noż k...!!! Wcześniej jakoś działało i nagle samo przestało. Nagle nie jest dostępna? Zegarek stracił najważniejszą funkcję,bez tego jest w tej chwili tylko zegarkiem z powiadomieniami...

W ustawieniach apki Wear Os wchodząc w asystent google,urządzenia i później telefon nie mam możliwości żeby coś przestawić. Wszystko jest bez możliwości kliknięcia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak obecnie wygląda sprawa z Android Wear 2.0 Czy przy zmianie nazwy na WearOS zmieniała się też numeracja.

Pytam ponieważ na moim LG jest taka wersja, kiedy szukam aktualizacji dostaję informację iż system jest aktualny

screen.png

Edytowane przez leon9953

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, leon9953 napisał:

Jak obecnie wygląda sprawa z Android Wear 2.0 Czy przy zmianie nazwy na WearOS zmieniała się też numeracja.

Pytam ponieważ na moim LG jest taka wersja, kiedy szukam aktualizacji dostaję informację iż system jest aktualny

screen.png

Cześć mam tą samą wersję jak u ciebie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój wylądował na serwisie
Zepsuł się ekran
Dostałem powiadomienie chciałem zobaczyć i pyk zrobiło się coś takiego:

Spoiler

20180610_225940.thumb.jpg.4cd7c37136b486d6e2362029bf0c9a24.jpg

W rzeczywistości mocno żółto świecił i miał paski w poprzek :(

Dzisiaj dostałem go. Cale 5 dni. Wymienili kopertę, ekran i.... płyta główna została ta sama bo nawet miałem wszystko na nim tak jak im wysłałem :)

Edytowane przez balwanekbuli
Spojler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szejset

Też tak macie ze na telefonie co chwilę uruchamia się aplikacja WearOS? Bo mnie to doprowadza do jasnej cholery 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szejset w jakim sensie??

Miałem zegarek spięty z G6 i teraz z S9+. Mam apk WearOS i w sumie jak w nią nie zajrzę to zapominam że ona istnieje.
Możesz dokładniej opisać o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie mam do Was.

PRzy spokojnym użytkowaniu bateria często po całym dniu była jeszcze na poziomie 40-50%.
I teraz nie wiem, czy coś się popsłuło czy któraś z ostatnich aktualizacji to zrobiło.
Bateria leci w oczach. Często ma problem dotrwać do wieczora, jak i tak sprawdzam tylko powiadomienia, Jak wezmę i coś zobaczę na smartwachu to już w ogóle. 

Zauważyliście coś nie tak z baterią ostatnio??

Dodana treść:

7:15 Zdjałem z ładowarki 100%

wykonałem restart

7:17 91%

wykonałem drugi restart i sprawdziłem pogodę

7:30 55% baterii

Coś to nie do końca jest normalne...

Edytowane przez balwanekbuli
Dodano treść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

U mnie bez zmian od nowości. Wieczorem ładuje,po powrocie z pracy na drugi dzień mam około 40-60% jeszcze.

Może bateria padła?

Edytowane przez rybus85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie wiem. Chyba wyśle na serwis 

Spoiler

149460455_Screenshot_20180727-073222_WearOSbyGoogle.thumb.jpg.3f71dd9192c16aea567480ea7d1e10dd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

No tu masz mój od wczoraj bodajże

Spoiler

140948593_Screenshot_20180727-124227_WearOSbyGoogle.thumb.jpg.3c6d83b551bf88890af60d6ac8a1e049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi