Skocz do zawartości
Adasiek740

Brak najnowszej aktualizacji PLAY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem z aktualizacją PLAY. Jakieś 2 tygodnie temu dostałem aktualizacje (54mb) przez OTA która na moje oko nic nie wniosła. Dziś patrząc na samsung live udate pokazał się ROM który ma zabezpieczenia z 01.10.2017 gdzie ja po aktualizacji mam z 1 sierpnia...yyyyy

Spoiler

860_screenshot_20171106_225203_tn.jpg

790_screenshot_20171106_225215_tn.jpg

i Tu pytanie czemu nie mam tej aktualizacji ? Ktoś ma podobny problem? Telefon fabrycznie ma Orange OPV ale ze wzgledu na Wifi Calling zmieniłem na PLAY-owy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak już tak zmieniałeś to trzeba było zmienić na XEO (bez brandu) ;) Nie czekałbyś na łaskę operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się przejść na XEO. Gdyby się dało od razu bym tak zrobił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja w Orange też mam nadal 1 sierpnia. Trzeba czekać nic nie wymyślisz.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez camdell
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ale zauważ, że Play powinien mieć zabezpieczenia z 1 października i tu mi się nie zgadza. PDA też mam inne:

http://samsung-updates.com/details/112412/Galaxy_A5_2017_SM-A520F/SM-A520F/PRT/A520FXXS2BQIJ.html

Edytowane przez camdell
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

Właśnie przed chwilą wyskoczyła mi na A5 w sieci Play, aktualizacja zawierająca nieco ponad 46 Mb.

Zabezpieczenia z 1 październik 2017.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radas24

Musze przyznac ostatnia aktualizacja poprawila czas dzialania baterii w moim telefonie. Wczesniej z 100% do 90% potrafilo mi zejsc w 30 minut, teraz spokojnie godzinka SOT i 93% zostalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
topiq

W końcu doczekaliśmy się aktualizacji BRA8. Do pobrania z OTA, sammobile i pewnie w SS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

Od 4, czy 5 dni jest ta aktualizacja..

Tapnięte z G935F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
topiq

Możliwe ale nikt o tym nie napisał. Co ciekawe, mimo ustawienia automatycznego pobierania aktualizacji, żony A5 pobrał dopiero wymuszoną ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi